Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az egyik haverom nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom nem tud elválni, mit tegyen?

Figyelt kérdés

Hosszú, megpróbálom röviden.


Egyik haverom olyan egy éve elvette a barátnőjét, de romokban házasságuk, igaz előtte se volt rendben kapcsolatuk (8 év után kérte meg). A felesége egy ideje rendszeresen félrelép az egyik közös ismerősükkel ráadásul. Már megígérte párszor, hogy dobni fogja a szeretőjét, egy ideig nem is találkoztak.

De megint elkezdtek összejárni, véletlen derült ki, a feleség azt hazudta hogy vége.

Haverom eléggé maga alatt van, elkezdett zülleni. Már a halálról vannak gondolatai.....


Én javasoltam neki, váljanak el inkább, felesleges is volt összeházasodni.


Akármit is volt az oka, haverom nem érdemelte meg, ő soha de soha nem csalta meg senkivel.


Szenved nagyon ebben az egészben, a neje annyira se tartja nagyra, hogy már az se érdekli hogy tudja. Már a szeme előtt online beszélget a szeretőjével..(Nem titkolja).


Az a gond, hogy kölcsönt vettek fel a lakásra aminek fizetik a részleteit, olyan 10 millió van a közös kéglijükön.


Azt mondta ezért nem tud válni és külön költözni.


Szerintetetek milyen megoldás lehetne? El tud így is válni hogy közös kölcsönük van a lakhelyükre?


Nagyon sajnálom szegényt, nem tudom mit tanácsoljak.


És ne gyertek azzal miért nem ő írta ki, nem is akar segítséget senkitől. Szégyelli.


Haverom 30/F a neje 31/N.



2018. okt. 13. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezért nem kell elvenni akivel már eleve szar miden,itt az eredménye,szarból nem lehet várat építeni.. Minek kérte meg,vette el? :O
2018. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont amiatt mert olyan sok ideje voltak együtt. A csaj szülei is erőltették és a csaj.

És haverom azt gondolta majd ettől rendbejönnek dolgok.

Belátta utólag megbánta..Amúgy egyet értek.

2018. okt. 13. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
És annyi ilyen fos szülők erőltették az egyik fél erőltette,majd esküvő után megváltozik,majd hirtelen boldogsággá válik a szar is házasság van,naná h mindenki félre ba.szik..
2018. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Adják el az ingatlant, fizessék ki a hitelt és a maradékot felezzék el. Vagy az egyik tartsa meg és vállalja át a másik részét.
2018. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

10 millió ma nem tart össze 10 éves házasságokat se, nem hogy egy éveset.

A haverod egyszerűen csak nem akar elválni. Ha akarna, már rég beszélt volna egy ügyvéddel.

2018. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudom sajnálni a barátodat, ha ekkora balek volt. Pontosan tudta, hogy nem szabad elvennie ezt a nőt, mégis belement. Gondolom már évek óta rohadt az egész.

Egy jó ügyvédet kell megkérdezni, hogy ilyen esetben mit lehet tenni! Biztos van valami megoldás. Ha a barátod FÉRFI, akkor nem tűri tovább ezt a megalázó helyzetet és mindenképpen elválik.

2018. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem tud elválni. Vagy az egyik fél kivásárolja a részét az ingatlanból, vagy eladják a házat és osztoznak a kapott összegen. Válást meg egyoldalúan be lehet nyújtani. Nem tud a haverod elköltözni átmenetileg egy albila, vagy néha nálad aludni? Kicsit segítené, hogy gyűjtsön némi erőt, hogy meglépje az elkerülhetetlent.


30n

2018. okt. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátként neked az a dolgod most, hogy bíztasd! Esetleg segíts a szállásadásban, ha nincs hová mennie.
2018. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

- ki fizetni a törlesztőt?

- kinek a bankszámlájáról megy a törlesztés?

- melyik fél a hitelfelvevő, és ki az adóstárs?

- tulajdoni lapon mi van? hány százalékban kié (ne foglalkozz azzal hogy jönnek majd a feministák, hogy 50/50, nem ez a lényeg most)

- lakcímkártya szerint ki hova van bejelentve? ha a lány más lakcímre, akkor rakja ki azonnal, s mondja azt nem is éltek együtt, mert megromlott a házasságuk és kész.

Ha a gyerek fizeti a hitelt, ő a hitelfelvevő, akkor zárcsere, a lány holmijait ki tenni az udvarra mikor elmegy, írni neki sms-t h, nem jöhet vissza. A cuccai az udvarban, azért bemehet.

A többit holmiját meg 1 előre megbeszélt napon elviheti, s mennyen ahova akar. Balhézni fog miatta, fenyegetőzni, senkit nem érdekel.

Ha nem a gyerek fizeti a hitelt, akkor a srác csak adóstárs, tehát elsősorban nem őt dorgálja a bank ha baj van. Ha van bejelentett munkahelye a lánynak, akkor a bank onnan húzza a pénzt,

ilyenkor nagy levegőt vesz, keres 1 albérletet, válást megindítani (keresetlevél), életközösség megszakad, házat eladni. Költözz oda hozzá te is ha tudsz, s segíts neki. Zárja le ezt az egészet mielőbb.

Kifogás a hitel egyébként, egyszerűen abban bízik a barátod, hogy a nő észhez tér majd. Nem fog! Minél többet enged, annál pofátlanabb lesz a másik.

Nem tanulta meg ezt a nőkről? (tisztelet a kivételnek, de kevés olyan van) vissza élnek azzal, ha engedsz, ha kitartó vagy és ragaszkodsz hozzá.

Kapcsolaton belüli pofátlanságokat még el-el néz az ember, de ha más kerül a képbe azt már nem.

(most nem arról van szó, hogy veszekszünk vagy mittén én, ami kapcsolaton belül van az nem váló ok, az megoldható)

Valószínű a barátod is azt gondolta, hogy attól h balhéznak, attól még működhet, akár élethosszig tartó házasságban bízik, még ha recseg ropog, de kitart.

Szerintem szülei mintáját követné (ha együtt vannak), vagy fél a magánytól (megjegyzem jogosan, mert a nőknek nem jó semmi, társkeresőkön válógatnak mint a ruhák között),

vagy megint belefut egy ilyenbe mint most, 5-ös kategóriájú nő is 10es hapsit akar, 2 hét után eldobja mert neki jár a jobb, stb..)

Amiben a barátod hisz, hogy elveszi egyetemi szerelmét, s leélnek 1 boldog életet. Ez Hollywood-ban biztos működik, de itt nem.

Itt a 30körüli nők többsége önmegvalósít, bulizgat, szórakozgat, nem nagyon akar gyereket, nem akar szenvedni, nincs kitartás, csak a fehér herceget várják, folyamatosan keresi a jobbat, stb...

Tudod a boldogság, "nekem jár, mert megérdemlem", szrik a másikra, ha nem jó, akkor majd elválik (75%ban nők vállnak, most azt az 1-2%-ot vonjuk le akik alkoholistához mentek hozzá vagy vmi).

Tisztelet a kivételnek, de ők azok a házas nők, akik nem fognak elválni, ha nem lesz a férje gyökér.

Sajnos ez a kő kemény valóság. Tudom, hogy ragaszkodik az emlékekhez, nem akar kidobni 8 évet az ablakon, s még az idilli álomkép is a szemében,

s az ember csak a jóra emlékszik ha menteni akarja (ha eldobni akkor csak a rosszra), de szerintem engedje ezt el. Hasonló cipőben jártam én is mint a barátod, s vele egyidős vagyok.

Engem is átejtett az asszony keményen, rámfogta az egészet, minden az én hibám, amiért ő krvulni kezdett. Hozzáteszem nekem is balhés volt a kapcsolatom vele, én mint férfi

anyagilag mindent levettem róla, voltak szép emlékek, sok külföldi nyaralás, én is ragaszkodtam hozzá. A végén már nem volt házimunka, nem volt tisztelet, semmi. Eljárt bulizgatni, kvulni,

hapsizni minden. Nekem is a szemebe vágta. Hozzám jár haza, engem elutasít, én fizetem a lakhatást, én teremtettem a házat, s ezt kapom?

Elmentem pszichológushoz, aki kinyitotta a szemem. Önértékelés, az az én bajom meg a félelem, illetve egy álomkép kergetése.

Ha gondolod írj privátot, szívesen segítek, tudom min megy át a barátod, s megértem az öngyilkosság gondolatát is. A lányt nem fogja meghatni, a nőknek nincs lelke,

s vszínű ennek a lánynak empátiája sem.

2018. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csurmi ***** válasza:
46%
Még nem fáj neki eléggé. Ha öngyilkos akart volna lenni már megtette volna. Itt a barátoddal is van gond rendesen. Csak azt tudnám hogy van valakinek gusztusa azután lefeküdni egy nővel miután épp más ágyából pattant ki. Fordított esetben nekem egy ilyen férfi nem kellene. És még csak haragudni sem tudnék rá. Csak ha hazudott. Mindkét esetben pakol, költözik és viszlát. Van elég normális ember.
2018. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!