Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit mondjak a gyerekeknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a gyerekeknek, miért költözik el az apukájuk?

Figyelt kérdés
32 éves leszek és van egy 7 éves kisfiam és egy 4 éves kislányom. Lassan 11 éve élünk együtt a párommal, de az utóbbi hónapokban nagyon megromlott a kapcsolatunk. Már a gondolattól is ideges leszek, hogy hozzám fog szólni, vagy hozzám fog érni. Az én házamban lakunk, most már ott tartok, hogy megkérem, költözzön el, mert én már nem bírom elviselni. Nem szeret engem, soha egy kedves szava sincs hozzám, csak akkor közeledik, ha le akar velem feküdni és akkor is csak magára gondol. Engem csak azért "tart", hogy főzzek, mossak, takarítsak rá. A gyerekek imádják az apjukat. Nem sokat foglalkozik velük, de ha mégis, akkor viszont jó apa. Sajnos fontosabb neki a foci és a számítógép, elég keveset van velünk. Nekem jó munkahelyem van, el tudom mellette kényelmesen látni a két gyereket, valamint van lehetőségem mellékes pénzkeresetre is, sőt, még a családi hátteremre is számíthatok. Egyetlen bajom, hogy mit mondjak a gyerekeknek, hogy ne sérüljenek? Nem akarom az apjuk ellen fordítani őket, sőt... Kérem segítsen valaki, tanácsokat várok...
2010. aug. 19. 09:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Az igazat, hogy anya meg apa nem tudnak egymással jól kijönni, ezért apa el kell menjen,de attól apa ő apa,szedd össze magad.szerintem ne hazudj, mert az rosszabb
2010. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%

szia!


Én azt mondtam a 7 évesnek,hogy külföldön kapott munkát.ezt nem fogják megérteni hogy ti szétmentek,vagyis azt hogy miért,hogy már nem szeretitek egymást.az elején mindig kérdezgette hogy hol van,de most már nem.

2010. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik azt, hogy "Sajnos apu és anyu már nem szeretik egymást annyira mint régen, és apa most elmegy, de találkozhattok vele akkor amikor csak szeretnétek!"
2010. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
egy gyerek nem fogja megérteni,aztan a végén még te leszel a rossz!
2010. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is egyébként az igazat mondd. Úgy lesz a legjárhatóbb az út:) Sok sikert!
2010. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerinem is mond meg az igazat.
2010. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező,mindig a sárga úton őszintén szerintem mondd meg hogy nem megy tovább inkább külön mint közledő edények,Amugy általában a férfiak háztzartási gépet keresnek feleségnek aztán van pár szeretőjük.Ez a valóság sajnos.
2010. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
vagyis nem téged hanwem az elsőt,sorry.
2010. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
szerintem is jobb ha megpróbálod megmagyarázni nekik, később jobban fog esni nekik ha az igazat tudják.
2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Az én kislányom is 4 éves mi 6év után most mentünk szét az apjával. Neki azt mondtam hogy: Apa elköltözik de téged ugyanúgy szeret és látogatni fog.

Most még elég rossz neki de látja hogy én sokkal nyugodtabb vagyok így elviseli. Első pár napban nagyon nyugtalanul aludt de már ez is kezd helyre állni. Én most vele alszom így könnyebb mindkettőnknek.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert és kitartást!

2010. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!