Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak itt olyan elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan elvált emberek akik jóban vannak a volt férjükkel/feleségükkel?

Figyelt kérdés

Mi a titok?

Az én szüleim 15 éve nem beszélnek egymással.



2021. márc. 26. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sógoromnál a kölcsönös tisztelet, illetve, hogy (a gyerek miatt) félretették a sérelmeket, és nem vonták be a gyereket a vitákba.
2021. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én részemről mehetne, de az exemmel nem lehet.. Annyit furta az új házasságomat, hiyg kénytelen voltam teljesen megszakitani vele a kapcsolatot.
2021. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindhárom exfeleségemmel jóban maradtunk válás után, viszont nem keressük egymást (gyerek nincs). Ha volna olyan dolog, ami miatt beszélnük kellene, azt normálisan, tisztelettel rendeznénk. A titok: nem árulás vagy egyéb szemétségek miatt váltunk, nem babrált ki senki senkivel, tehát igazi indok sincs, amiért haragot kellene táplálnunk.
2021. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Már háromszor váltál? :D


Amúgy én az ex feleségemet annyira gyűlölöm,hogy azt nem lehet leírni vagy megfogalmazni.

Már attól hányingerem van,ha csak meghallom a hangját vagy láthatáskor látom őt,de az egész rokonságával így vagyok.


Nem azért mert válni akart,hanem azért mert visszaél a láthatással,befolyásolja alattomosan a gyereket,azt tanítja az 5éves gyereknek,hogy engem ne apának hívjon stb.

Ezzel a saját gyerekének árt,de annyira egy gonosz féreg,hogy neki még ez sem számít.


Ha meghalna akkor kb. ez semmit nem váltana ki belőlem,de még a temetésére sem mennék el.

2021. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!