Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet e a volt és a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e a volt és a jelenlegi pár jóban?

Figyelt kérdés

Lehetséges e hogy jóban legyek a párom volt párjával?

Van egy közös gyermekük, még zajlanak a tárgyalások.

Viszont a volt pár teljesen elmérgesíti a helyzetet.

Mi nem igen szoktunk kommunikálni egymással, de azon töröm a fejem, hogy a közös gyerek miatt nekem is meg kéne próbálni beszélni a volt párral.


2013. okt. 16. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy érzem én jó viszonyban vagyok az ex-szel. A gyerek miatt. :)
2013. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a közös gyerek miatt az édesapával-max.
2013. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Párod exéről van szó, akivel jóban szeretnél lenni és békét akarsz, ha jól értem.

Szerintem is az lenne a legjobb amit most Te magad is megválaszoltál. Találkozzatok valahol ahol végig tud hallgatni Téged. (Nem telefonon és nem is levélben). Személyesen, olyan helyen ahol nem tud elbújni az igazság elől. Szerintem csak féltékeny Rád, mert még szereti a párodat és ki akar vele szúrni, hogy akkor Veled se legyen boldog. Persze a gyereken keresztül így az ártatlant is büntetve. Marha jó szülő lehet az ilyen...

25/N

2013. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2+ oké, komolyitsunk, ha normális, és szereti a gyerekemet, és nem stikliskedik, semmi gond.


De ilyen nincs.

2013. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 Vannak emberek, akik olyanra vetemedtek "nő" létükre, amikre még az állatok sem, olyan mélyre sülyedtek, ami még az ember jelzőt is kimeriti.

Nos az ilyen emberrel, nem hogy egy gyerektémáról, hanem semmiről nem beszél az ember.


De ez ritka mint a fehér holló. Nekem van ilyen fehér hollóm.


És nem azért mert az exhez füződö akármi, hanem ...

2013. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:

Még 1 kérdés!!

És mit tegyek a köv helyzetben: anyuka összekavarja a 8 éves gyereket, a párom ellen hangolja, a párom és a gyerek is szenved, közben az anyuka sem egy mintapéldány sajnos.

Próbáljak így is beszélni valahogy vele?

2013. okt. 16. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:

*anyuka összekavarja a 8 éves gyereket, a párom ellen hangolja, a párom és a gyerek is szenved, közben az anyuka sem egy mintapéldány sajnos.



Nézd, én iszonyatosan megvetem azt, aki egy gyereket felhasznál és úszit olyan emberrel szemben, aki születésétől kezdve neveli.Születésétől kezdve.


Én azt javaslom neked: hogy egyrészt hiába vagy akárkije a srácnak, az irásodból egyértelműen látni, hogy alkalmatlan vagy arra, hogy ezt a helyzetet megold normálisan. Hiszen folyamatosan az exet ócsárlod. De folyamatosan, mind a kérdésedbe, mind most ebben a válaszodban is.


Ide olyan személy kell, aki top-on van EQ-val, és nem elfogult, és nem hivatalos ember.

2013. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen..igazad van:(

Kezd bennem is sok lenni a harag és a sértettség sajnos és már én sem tudok reálisan, józanul gondolkodni!

Külső személy kéne...de sajnos olyan nem nagyon van...

A volt pár még az anyukájával is összeveszett a téma miatt.

2013. okt. 16. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Én most az "ex" szerepében vagyok, és szerettem volna jó viszonyban lenni a volt férjem új párjával a közös gyerek miatt, hiszen olykor találkoznak, néha náluk van a gyerek. Elengedem, nem tiltom a kislányt az apjától. Írtam is a hölgynek, hogy ha legközelebb jönnek a gyerekért, ne gubbasszon kinn a kocsiban, jöjjön be nyugodtan egy kávéra (már van másik párom, akivel született babánk is, nagyon boldogok vagyunk), de nem hajlandó velem beszélni, és a levelem óta már a volt férjem sem jöhet be a gyerekért. Most már ketten gubbasztanak az autóban, míg ki nem megy a lányom.

Gondoltam, hogy nem leszünk barátnőm, csak hát, mint normális felnőtt emberek azt hittem, hogy legalább köszönünk és beszélünk egymással. Még köszönés sincs.

2013. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Ment a zöldkéz:DD
2013. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!