Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, akit az tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit az tart vissza a válástól, hogy a párjával együtt elvesztené a nagy családot is?

Figyelt kérdés

Nem (csak) gyerekre gondolok. De pl jobban szereted az anyosodat, mint a saját anyádat, van sógorod, sógornőd, más rokonok, és egytől egyig elfordulnának tőled

...


2021. ápr. 20. 12:58
 1/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Hasonlót éltem át. Exemmel bár még csak jegyben sem jártunk, a családja ezalatt a két és fél év alatt a második családom lett. :))) Ahogy a kapcsolat a végéhez közeledett, egyre többször éreztem azt, hogy nem akarom őket elveszíteni, noha már a végén világosan lehetett érezni, hogy ennek a kapcsolatnak kb annyi.

Ami jó, hogy a szülei ugyanúgy szeretnek engem, mint én őket. A kapcsolatom velük megmaradt, semmi nem változott a szakítással. Attól, hogy exem - mint most kiderült - párkapcsolatban KÉPTELEN korrekt módon lekommunikálni bármit is (úgy azt hogy megcsalt, mint az egyéb igényeit), attól még nem kell rosszban lennünk a családjával. Volt kollégáim között is volt, aki exfeleségének a családjával ÖSSZEJÁRÁS SZINTJÉN jó viszonyban maradt. :))) Nem tudom, kérdező... Teljesen javíthatatlan a kapcsolat? Nem lehet megmenteni? Ha nem lehet, ne ez tartson vissza a válástól. Ha a szülei értelmesek, nem veszíted el őket.

2021. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy exem, akivel ugyan a kapcsolat egy pont után nem működött, de nagyon szerettem a családját. Mi megmaradtunk barátok az exszel, és a családjával is tartom a mai napig a kapcsolatot. Tesója kislányának a keresztelőjén is ott voltam, mert nem szakadt meg a kapcsolat.
2021. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok, da ha neked más már tetszik. Ezt biztos nem viselnék el
2021. ápr. 20. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt nem maradnék senkivel, én kell boldog legyek nem a család. Ha a család elfordul amiatt mert nem szeretem már azt az embert, akkor viszlát. Milyen család az olyan?
2021. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel a párod családja, így evidens, hogy marhára nem néznék jó szemmel a válást. Főleg gyerekkel
2021. ápr. 20. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha néznek jó szemmel ha nem, ha egyezer nem működik!!!! Erőltetni kéne?? A gyereknek is jobb egy boldog anya, boldog apa.
2021. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mindent vesztesz. Mindent.
2021. ápr. 20. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kéne megtanulni az embereknek, hogy egy életük van. Nem éri meg elpazarolni, leszenvedni egy olyan emberrel akivel nem boldog. Én akikkel eddig beszéltem, és elvaltak mindig azt mondták, hogy egy dolgot bántak meg. HOGY NEM HAMARABB LÉPTEK KI A ROSSZ HÁZASSÁGBÓL.
2021. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezzel viszont nem tudok vitatkozni
2021. ápr. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!