Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ezért?

Figyelt kérdés

Ha valami nem úgy sikerül, hibázol, elfelejtesz valamit, akkor a férjed kiabál, csúnyákat mond neked, van hogy idegenek füle hallatára. Ha emiatt sírtok, akkor még neki áll feljebb, hogy ezért miért kell sírni. Nem gondodolja úgy, hogy bocsánatot kellene kérnie.

Nem mindig csinálja ezt, de többször mint kellene. Mindig megígéri, hogy nem lesz ilyen, de ilyen lesz....

Nem volt mindig ilyen, már 12 éve együtt vagyunk, van 2 gyerekünk is. Úgy érzem el akarok válni, nem bírnék örökké így élni....


2021. máj. 3. 14:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Hogyha úgy érezném nem akarok így élni, el akarok válni, nem tudunk megoldást találni az utóbbi napokban felmerült problémára akkor elvállnék. Inkább nyugodtan egyedül, mint egy romboló kapcsolatban.
2021. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

1, Ezt a nem volt ilyen szöveget hagyjuk már. Unalmas, nagyon. Nincs annál gázabb dolog, amikor felnőtt emberek képtelenek vállalni a felelősséget és ilyen kamu szövegek mögé bújnak. De, ilyen volt, maximum épp nem veled, az meg nem érdekelt, hogy másokkal hogy bánik. A környezetemben az összes "nem volt ilyen" szövegű ember háta mögött összesúgnak, hogy de, ilyen volt.


2, Akárhogy is magyarázkodsz, nem léptél le sem az első, sem a második ilyen eset után. Akkor meg, nem mindegy, hogy mikor kezdett ilyen lenni?


Lehet nyomkodni a piros kezet meg mindenért sírni. Pont olyan szint ez, mint az incelek bénázása.

2021. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
A 6-os hímsoviniszta szövegére a kérdező "nő" alázatosan válaszol hogy mit rontott el, nem elküldi a ...ba ahogy egy nő tenné. Hm...
2021. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Hát menj el tényleg, ne csak fenyegetőzz. Menj el valahova egy hétre.
2021. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd el.
2021. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elmult a varazs, mar erofeszitest sem tesz, hogy megjatssza magat, mint az elejen, itt van a kokemeny valosag, az igazi enje. Lassan ujratervezhetned az eleted, hogy valoban ezt akarod-e folytatni? Donthetsz ugy is, hogy maradsz, meg ugy is, hogy ennel azert talalsz jobbat is.
2021. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Így nyilván nehezebb, hogy házasság és gyerek is van, de én valószínűleg válnék, ha tényleg nem is próbálkozik az illető. Én többek között ezért IS szakítottam 6,5 év után a párommal anno, a lehető legjobb döntés volt a lelki egészségemet tekintve.
2021. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy nárcisztikus. Sajnálom, a helyedben felkeresnék egy terapeutát. Én is áldozata voltam a nárcisztikus bántalmazásnak. A vitáink mindig arról szóltak, hogy Őfelsége mit óhajtott, sokszor kiabált velem, de pszichológus segítségével feldolgoztam és hálistennek van egy nagyon rendes párom. Visszatekintve, ég és föld.

Kitartást, ne add fel!

2021. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen, hogy nem volt ilyen, de ahogy biztos lesz a dolgában kimutatja az igazi énjét.

Kérdező, ez nem fog változni, tapasztalatból mondom.

Ha már most ezt érzed, akkor el kell válni, a gyerekeknek sem jó, hogy feszültségben vannak, még a legkisebb gyerek is megérzi, ha valami nem stimmel a szülei között.

2021. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok kérdező. Nem, ne válj el. Ez így tök szép és megható.

Normális emberek egy kihűlt kapcsolatban sem vergődnek, te meg egy bántalmazóban maradsz....

Régen sajnáltam az ilyen embereket, ma már nem.

Mert mindenki a saját sorsának a kovácsa, és ha te nem teszel magadért ne várd mástól.

2021. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!