Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, ti elválnátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elválnátok, vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
Ha a házasság megkopott, a gyerek már 16 éves, hitel-ház közös, de csak lakótársakként éltek? Ha próbáltátok menteni a menthetőt, párterápiával, közös programokkal, közösen csinálva minden házimunkát, gyerekkel kapcsolatos dolgot? Ha elhidegülten éltek évek óta, szex alig, az is könyöradomány? Ilyen eseetben, ha rátaláltok a szerelemre, válnátok, vagy próbálkoznátok még megmenteni a házasságot? Mi az ami még visszatart, és mi az ami miatt már mindenképp válnál? Ki hogyan élte ezt meg? 43/F
2021. márc. 23. 14:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Váltam.Nekem ez nem kell.
2021. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is a válás felé hajlok, egyre inkább.
2021. márc. 23. 14:13
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Én elválnék, egy életem van nekem is, gyerekként nekem nem váltak el a szüleim, pedig felnőtt fejjel nagyon örülnék neki, ha így lett volna! Nem mindegy, hogy hiteles e a minta a gyerek számára vagy sem.
2021. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj. Elszámolsz tízig és jönnek a lapos kapcsolatban élők majd, akiknek nincs hova meg miből, meg bátorság, és úgyse kellenének másoknak, egyedül meg fosnak élni, és majd jól elmondják, hogy:


-persze dobj csak el egy szép kapcsolatot, mert hajt a farkad

-persze tedd tönkre szegény kamasz életét

-persze ne is gondolj a feleségedre, csak mert ő még szeret

-menj el párterápiára

-szeress bele újra

-talán nézz magadba,

-következő kapcsolat is lapos lesz x év múlva (ez a személyes kedvencem)


Egyszóval tégy bármit de nehogy kilépj. Maradj, nyűglődj, szenvedj, legyél szexuálisan frusztrált, hiányozzon az érintés, az ölelés, de már nem lehet sok hátra. Kb még úgy negyven év...


De hogy én is válaszoljak: állj fel, és TÉGY magadért, tégy a saját boldogságodért. Úgy akarsz élni, hogy a pároddal ami összeköt az a hitel?

De őszintén meg nem tetszik, hogy arra vársz, hátha valaki belép az életedbe. Mert így nem tisztességes a feleségeddel. Tudod, hogy nem megy zárd le.

Érdekes ha egy pár szakít, tök oké, ha már házasok, akkor mintha bilincsben lennének

2021. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
4#: nagyon igazad van, köszönöm neked is
2021. márc. 23. 14:23
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Én, mint mozaikcsaládból jött gyerek, mindig azt mondom, hogy először próbálja meg az ember helyrehozni a kapcsolatát, mert az a kapcsolat nemcsak kettejükről szól, hanem arról a szerencsétlen gyerekről is, akinek a feje felett döntenek.


De! Ha a kapcsolat rendbehozása nem megy, megpróbálkoztak a felek mindennel, és nem tudják helyrehozni, akkor meg menjenek szét. Azt látni is pocsék gyerekként, ha a szülők nem szeretik egymást.

2021. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Először meg lehetne próbálni helyrehozni a kapcsolatot. Ha idáig meg sem kíséreltétek, észre sem vettétek a hétköznapok szürkeségében, hogy elhidegültök egymástól, akkor ha ez tudatosul, meg lehet, és meg is kell próbálni változtatni. Így lehet tiszta lelkiismerettel lezárni egy kapcsolatot. Ha nem megy, akkor pedig tovább lehet lépni még mindig. De az esély legalább meg van adva, hátha.
2021. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%
#4: Bármennyire hihetetlen, olyan mentalitással, ahol a felek nem tesznek a kapcsolatért, minden kapcsolat el fog laposodni. És akkor el lehet dobni azt is, és újat kezdeni. Aztán megint újat. És megint újat. Amíg csak bele nem fásul végül az egészbe...
2021. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
36%
A következő kapcsolatra sincs garancia hogy majd az nem lesz lapos.
2021. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
52%
Tádááá, és megérkezett a 9-es
2021. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!