Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Többi lent.

Figyelt kérdés
A férjemtől válni akarok 28 év után. Rengeteg adósságot csinált a hátam mögött. Viszont most öngyilkossággal fenyeget. Sajnos hajlamos rá, hogy be is váltja. Mit tegyek? Maradjak vele akaratom ellenére, vagy éljek együtt a tudattal és a családja szemrehányásával, hogy miattam dobta el az életét?

2021. júl. 21. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem miattad dobja el, hanem a fsságok miatt amit csinált. Az adósság csúf dolog, tönkreteszi az embert. Aki ilyet tesz a saját családjával az egy szemét tuskó. Megérdemli, hogy kinyiffanjon.
2021. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyetlen ok, ami miatt elválnál, egyáltalán mi az a rengeteg, és hova tűnt, hogy nem vetted észre?

A. Megmondod a családjának, hogy innentől az ő dolguk, figyeljenek rá, mert ezzel fenyeget, te meg elválsz tőle. Rendben van, hogy hajlamos rá, akkor keressen fel pszichológust, és kezeltesse magát.

B. Mi változik, ha vele maradsz? Összekapja magát, szeretetben éltek az idők végezetéig, nem csinál adósságot soha többet, és újra boldogok lesztek? Ha így lesz, akkor maradj vele.

2021. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Vett fel hitelt a hátam mögött és nem fizette, jött a felszólító levél. Külön kasszán vagyunk, ezért nem tudtam, szép lassan elitta. Most az egyik haverjának a felesége jött, hogy kért tőlük egy éve 200 000 ft-ot és még egy fillért nem fizetett vissza. Az elsőt is én fizettem ki. Ezt is valószínűleg nekem kell. Most akkor mindig rettegjek ki kerül még elő ilyesmivel?
2021. júl. 21. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valas, mielott az utcan talalod magad! O pedig azt csinal amit akar!
2021. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem először csinálja, ráadásul ahhoz sincs meg a bizalom, hogy közös kassza legyen. Szabadulj meg tőle!
2021. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért baromság házasságban a külön kassza. Attól mert nem tudtál róla, hogy hitelt vett fel, attól még törvény szerint a te adósságod is. Sokkal csúnyábban is járhattál volna.

Az életét meg nem miattad fogja eldobni, ha egyáltalán, hanem mert egy gyenge, alkoholista szar. Bár elég furcsa, hogy ennyire semmit nem vettél ebből észre.

2021. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lépj le tőle.. mégis mire vársz?
2021. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6. Voltunk közös kasszán is. Akkor meg volt amikor hónap végén kenyérre sem futotta, mert többet költött akkor is. Most ő intézte a bevásárlást, én a rezsit. Erre meg is volt a pénz mindig. Napi szinten nem ivott annyit, hogy teljesen részeg legyen. Pl a 200 000 ft ot egy év alatt el lehet költeni úgy, hogy nem látom tök részegen. A bank nem küldött neki papíralapú elszámolást sem. Azt mondta minden rendben. Tudom én is hibás vagyok, hogy nem néztem jobban utána. De nagyon fogadkozott az első után, hogy megváltozik.
2021. júl. 21. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki hajtogatja hogy megöli magát az általában úgyse teszi meg, az ugató kutya nem harap. Ha mégis megteszi akkor nem a te hibád, nem tehetsz róla hogy a férjed egy önző, labilis csődtömeg. Ha valaki ezt képes lenne rádfogni az nem normális.
2021. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értem kérdező, de ha jön a végrehajtó, azt nem fogja érdekelni, hogy ti egymás közt mit hogyan osztotok, a te számládat ugyan úgy zárolják, mert vagyonközösség van. Sőt ha elváltok, és akkor még kibukik valami tartozás amiről van papír, annak fele a tied. Föltétlen keress fel egy ügyvédet.
2021. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!