Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az lehet váló ok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet váló ok, hogy nem akarok 2 gyerekkel falura költözni, mert nem tudok vezetni?

Figyelt kérdés
Férjem nem hajlandó az örökölt házát eladni. Én nem tudok vezetni, nem is akarok, nem nekem való. Az ő álma teljesülne, de 3 másik ember életét nehezítené meg ezzel. Ovis gyerekeket 90%-ban én látom el, minden a városhoz köt, nagyszülők is. A faluban semmi nincs, csak távolabbi rokonok, se egy barát, mindent városban kell intézni, távolsági busszal 2-3 óra menne el az időből.

2021. júl. 30. 21:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha ezek a gondjaid, ezeket kell megbeszélned a férjeddel: "én látom el a gyerekeket, háztartást, enyém Kb. minden velük kapcsolatos feladat, oviba, majd iskolába vinni korán buszon, orvos egyik nap az egyik faluban, másik nap a másik faluban van, plusz dolgoznom is kellene." Csak együtt tudjátok megoldani.
2021. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Èn is csak azt tudom mondani, hogy még kell beszèlned vele. Nem tudom, hogy pontosan mennyi idősek a gyerekek, ès dolgozol-e már. De ez függ attól, hogy föl dolgozol, ès onnan el tudsz-e járni. Plusz azèrt ha mindketten dolgoztok neki is jobban ki kell vennie a rèszèt. Èrtem èn hogy a nagy kènyelmèben kiötölte, hogy nem akarja eladni azt az ingatlant.. De ez nagyon nem erről szól.

Hanem hogy ti, mint család, az ottani lakóhellyel hogy tudjátok összeegyeztetni az èleteteket. Neki is családban kell gondolkodnia, nem az álmaiban. Az úgy nem megy, hogy ezzel is csak rád ró terheket, ő meg max 5 percet kocsikázik többet.

Szóval le kell ülni, ès meg beszèlned a lehetősègeket. Kinek milyenek ott a munkalehetősègek, óvoda, iskola, tömegközlekedès, ő mit tud bevállalni, meg tudtok-e mindent oldani, illetve milyen áldozatokkal.

Mindkettőtök rèszèről kell az együttműködès ès a kompromisszum kèszsège.

2021. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
60%
#31 #32 A Kérdező írta, hogy már többször leült beszélni a férjével, de nem jutnak előre.
2021. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt írta, hogy egyből befeszülnek a tèmán, mert mindketten kötik az ebet a karóhoz. Ez nem megbeszélés. Ezzel persze, hogy nem jutnak előre. Ezèrt adtam szempontokat, miket kell feltètlenül átbeszèlni,átvizsgálni ahhoz, hogy egy ilyen döntèst meghozzanak. Lehet, hogy így a konkrèt dolgokat tálalva a fèrj is látni fogja, hogy problèmás, vagy akár a kèrdező jön rá, hogy nem is vèsz.(Ezt mi nem tudhatjuk).


Amúgy meg persze, lehet válóok. Ennek egy közös, megfontolt döntèsnek kell lennie. Úgy èn sem költöznèk, hogy a fèrjem csak a hasára csap, hogy megyünk, ráadásul úgy, hogy a lènyegi nehèzsègek őt nem is fogják èrinteni, csak nekem lenne 2x nehezebb az èletem.

2021. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
82%
Lehet persze.Ha város mellett van, akkor még ok, fe pl. 40 km-re akkor nem mennék és a gyetekeknek sem akarnám.Én falun nőttem fel,üdülőrésszel a falu mellett, ott strand, horgásztavak, nem olyan eldugott faluban, akkor ez jó volt, örüök, hogy úgy nőttem fel, de mára élhetetlenek.Se normális oktatás, bevásárlás, se normális közlekedés, szórakozásról nem is beszélve.Párom is felvezette, hogy menjünk ki olyan faluba ami majdnem egyben van a várossal, de nem, én 40-en felül nem megyek.Igaz a szülői házam meg van falun, az hétvégére jó, kicsi kerttel.Ti nem tudnátok abban megegyezni, hogy hézvégi háznak tartsátok meg?
2021. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!