Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az lehet váló ok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet váló ok, hogy nem akarok 2 gyerekkel falura költözni, mert nem tudok vezetni?

Figyelt kérdés
Férjem nem hajlandó az örökölt házát eladni. Én nem tudok vezetni, nem is akarok, nem nekem való. Az ő álma teljesülne, de 3 másik ember életét nehezítené meg ezzel. Ovis gyerekeket 90%-ban én látom el, minden a városhoz köt, nagyszülők is. A faluban semmi nincs, csak távolabbi rokonok, se egy barát, mindent városban kell intézni, távolsági busszal 2-3 óra menne el az időből.

2021. júl. 30. 21:58
1 2 3 4
 11/35 Sunshinedoll ***** válasza:
28%

Inkább szétvernéd a családod, mint megtanulj vezetni? Nemértem.

Ha ezen vaccilálsz, itt komolyabb gondok vannak, mint a gépjárművezetés.


Vagy akkor mondd azt, hogy nemakarsz vidéki életet élni, de a vezetésre fogni szerintem elég vicces.

2021. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
27%

Elgondolkodtató ötletet írt a 11-es válaszoló.


Talán mégiscsak érdemes lenne megtanulnod autót vezetni (tömegközlekedés még a városban is ritkán van éjszakánként.)


Mitől félsz valójában? Attól, hogy balesetet okozol véletlenül, vagy hogy egy másik autós lesz figyelmetlen egy óvatlan pillanatban?

2021. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem látok rendesen, benézek dolgokat, szérszórt, figyelmetlen vagyok, 2 gyerekre is nehezen tudok figyelni, nem hogy közben még vezessek.
2021. júl. 30. 22:45
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
Vannak emberek, akik nem vezetnek. Ők pontosan tudják, hogy semmi jó nem sülne ki belőle. Nagy részüknek még jogsija is van, de van annyi eszük, hogy belátják, nem kell ezt erőltetni. Fölösleges ezzel basztatni őket.
2021. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
5%

Mióta vagy látássérült? Ki mondta neked korábban, hogy szétszórt és figyelmetlen vagy?


Milyen családi környezetből jöttél és milyenből a férjed?

2021. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem koltoznek faluba, plane nem gyerekekkel, es halas vagyok anyukamnak, hogy anno egy videki varosbol (van 1-2 nagyobb, ami ok, de az nem volt az) Budapestre koltoztunk, amikor kicsik voltunk, es itt nohettem fel eleve, nem kellett vegigszenvednem a videkrol felkoltozest, vagy ha nem koltoztem volna fel, akkor a videki munkakereses nehezsegeit, nem husz faluval arrebb kellett iskolaba jarnom, stb.
2021. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok látássérült, az azért más kategória, de felesleges feszegetni a vezetés témát. Átlag falusi, és átlag városi emberek vagyunk. Férjem mindig városban dolgozott, én a belvárosnak köszönhetek mindent, rengeteg ügyfelem ennek köszönhető. Ha a család szétverését írta a 11-es, akkor nézzük meg, mennyi áldozatot kell hozni 3 embernek, hogy apa álma teljesüljön. Akkor ki van kiért? Ki veri szét a családot?
2021. júl. 31. 00:27
 18/35 anonim ***** válasza:
32%
Mi ez a 3 emberezés? Úgy beszélsz, mintha a gyerekeid 100% biztosan és pontosan ugyanazt akarnák, mint te. Ennyi erővel a férjed is ugyanúgy mondhatná, hogy a felesége keresztbe tesz neki és a 2 gyerekének.
2021. júl. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Azért a 3 emberezés, mert én látom el a gyerekeket, háztartást, enyém Kb. minden velük kapcsolatos feladat, oviba, majd iskolába vinni korán buszon, orvos egyik nap az egyik faluban, másik nap a másik faluban van, plusz dolgoznom is kellene.
2021. júl. 31. 07:05
 20/35 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire messze van a falu? Esetleg nem tudjàtok megtartani mindkét ingatlant? (Ha váltok, akkor is fizetnetek kell a rezsit mindkét helyen szóval árban nem több).


Hétköznap laknátok a lakásban, hétvégén meg átmennétek a házba. Esetleg a férjed és aki akar, hétközben 1-2 alkalommal kimegy locsolni, vagy valami köztes megoldást találtok.

2021. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!