Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mint férfi bele csöppentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint férfi bele csöppentem (akaratomon kívül is!) egy nagyon fura,számomra kezelhetetlen és iszonyat kellemetlen helyzetbe!!!!! Férfiként ki mit tenne,hogy reagálná le a helyzetet ezt ??? (Bővebben kifejtés lentebb!)

Figyelt kérdés

Nem tudom ezt a helyzetet kezelni!Egyszerűen tanácstalan vagyok,kiábrándult az életemből is!Miért? Mert nem szembesültem ilyennel még soha!!!Nem volt még ilyen az életemben! Mint apa,mint férfiként is csalódottság és harag érzet van bennem!Sőt inkább olyan megalázottság!

Ez miatt se enni se inni nem tudok!Gyomor ideget kaptam,feszült vagyok kiestem az erőből azaz fogytam 3 nap alatt 3 kilót! Ha eszek valamit azonnal kihányom.

Na de kezdeném az elején a történetet!(Lehet kissé hosszú lesz ezért elnézést szeretnék kérni mindenkitől,de ezt nem tudom máshogy leirni!)

Szóval a helyzet!Volt egy feleségem,szeretem tiszteltem őt össze házasodtunk és gyermekünk született.(Röviden ) megvoltunk egy darabig,aztán kijelentette hogy ő bizony már nem akar engem!Ez történt nagyjából 2-3 évvel ezelőtt.Szakitást követően egy éven keresztül nagyjából "úgy rengeteg embere volt"(alkalmi kacsolatok össze feküdtek és annyi)

Én nem érdeklődtem utána ,mivel nem is érdekelt soha kivel mit csinál, mi külön éltünk és kész.(mint említettem már.)

Na de a lényeg amin ki akadtam de kegyetlenül az az hogy a napokban kiderült hogy ez az év januárja óta jóban van az én 1.unoka testvéremmel!

Kinek bizony családja van (13.éve vagy az is lehet hogy tőbb is együtt éll a feleségével,az ő gyermekük, aki mellesleg a fiamnak a második unoka bátya, 10 éves !De az ő fiúk nem kell irjam nekem is rokonom ahogyan az apja!) és mellesleg ő is ide azaz"ebbe" a kicsi a faluba valóak!

Sőt hozzá teszem hogy alkalmanként le feküdtem a gyermekem anyjával.Miért ? Mert az ex feleségem úgy jön rám nőként mint ha egy mágnes lenne!(Férfiként engedtem neki.Nem volt akkorában senkim!Nem hibáztatom magam ezért.És tenném hozzá hogy abszolút akkorában fogalmam nem volt róla hogy mit tesz a hátam mögött!Vagy is inkább hogy kivel!)

Mivel van egy gyermekem ott így képtelen vagyok hozzá járni és tartanom a kapcsolatot vele.De az anyja társaságában nem tudok meg lenni!Nem bírom őt ezek után elviselni,sőt egy légtérben nem maradok vele!Irritál,hányni tudnék tőle,a gondolattól is hogy mi járt a fejében amikor le feküdt velem, aztán még aznap az 1unoka testvéremmel!!!Amit meg tett velem az gusztustalannak tartom!!!!!!Viszont a tetsvéremtől sem vártam és vele sem tartom a kapcsolatot!Főleg hogy kijelentette hogy szeretik egymást!

Így hát eljutottam arra a pontra hogy hiába a gyermekem anyja nem tudom meg tartani a minimális tiszteletet sem felé!(És ezért nem kell hibázttatnia senkjineksem!Főként hogy bele betegedtem szó szerint!

Ha a gyermekemről van szó is de akkor sem megy még messziről se a szemébe néznem!

Szóval ezek után hogyan tovább??

Hogyan tudok a gyermekem társaságában meglenni ha képtelen vagyok ott lenni ahol él a fiam az anyjával??? Ti mit tennétek és hogyan ebben a helyzetben???? Annyit hozzá tennék,nem bánt hogy mással van vagy, vagy volt,nem bánt akármit is csinál és nem érdekel engem mint nő!Mivel külön élünk.Nem szeretem őt,azaz nem ez miatt és hasonlók miatt vagyok így!


A válaszokat előre is köszönöm!!!


Egyébként 2 éves a kisfiam és nem akar velem eljönni sehova mivel anyás!



Na ezek után hogyan tovább?? Ti mi tennétek a helyemben?


Komoly a helyzet szóval a válaszokat előre is köszönöm !


2021. aug. 18. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Legyen már egy szerető hus vér szexistenno baratnid oszt kesz.

Probkem solved.


Erre gyurj ne az ex korul forogj.sajat magadat korlatozod.

2021. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, az első válasz miért lett lepontozva, pedig jót írt.


Vagy felejtsd el a ribizlit, keríts egy barátnőt és éld a saját életed. A kisgyerekedhez azonban ragaszkodj, látogasd sűrűn, és ha tudod, vidd el magadhoz. Szeret téged, te vagy az apja, és szüksége van rád!!


A másik megoldás pedig, bár ahogy látom, ehhez nincs kedved, hogy dugd a ribikét ahogy tudod. Én szerintem ezt tenném.

2021. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én nem az ő életén és főképp nem rajta/miatta rágodom!Nem szerelem és szeret miatt írtam ki a kérdést.Nem!!!

Rég van barátnőm,azon belül is a saját életem élem!Mint ahogy azt említettem fentebb félreértések elkerülése végett direkt. Tehát, maga a megalázottság. A tetsvérem az a testvérem.A vér az vér,legalább is mindig így voltam ezzel!

Na de ezek után muszály ezt kiemeljem.,



Kedves 10:15 :) ""A másik megoldás pedig, bár ahogy látom, ehhez nincs kedved, hogy dugd a ribikét ahogy tudod. Én szerintem ezt tenném."""



Nem rosszból írtam eddig semmit!És ezek után sem rosszból kérdezem! :)

De frankón menjek a saját testvérem után űr#teni ???

Főleg hogy közölte velem(amikor kiderült akarata ellenére is) az ex feleségem hogy szereti őt! És velem szóba se áll, mert elméletileg sőt gyakorlatig is a fejemhez vágta hogy a testvérem mindenben jobb nálam!!!

Na akkor ezek után még jobban keféljem meg ???

Hát ebben a családban,legalább is nálam ez nem volt soha divat!Sőt nem is lesz!

2021. aug. 18. 10:32
 4/14 A kérdező kommentje:

"Hát ebben a családban,legalább is nálam ez nem volt soha divat!Sőt nem is lesz!"""


Ezek után is írd le nyugodtan amit gondolsz !Ne fogd vissza magad ha kérhetem :)


És ezt csak azért irom mertt nekem is kellene tolljak vele !

2021. aug. 18. 10:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez gàz de lépj tovább , jobbat nem nagyon tudsz, ne pörgesd magad feleslegesen
2021. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ugye hogy gáz ?Ugye hogy nem kellene nyomkodnom őt!?
2021. aug. 18. 10:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá'!
2021. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Az ex dolgot, engedd el! Ba ssza más, akinek van gusztusa. Fogd fel úgy, de jó hogy megszabadultam tőle.


A gyerek, kicsit rázós, ha nem akar veled jönni. Próbálj neki olyan programot ígérni aminek nem tud ellenállni. Nem tudom mik ezek, te ismered. Pl:állatkert, játszóház, minden gyerek szeret fürödni, csúszdapark stb.Persze sokat segítene, ha az anyja is buzgón pártolná a dolgot, és küldené a gyereket.


Ha semmiképp nem megy, nyúlhatsz radikálisabb eszközökhöz. Ha már elváltatok, van egy végzés amibe le van írva, még az óra is mikortől tied a gyerek. Kell egy olyan sornak is lenni "a láthatás alatt a felügyeleti jog szünetel" Tehát ha anyu akarja ha nem, a gyerek akarja vagy sem, az srnkit nem érdekel. X napon, X órától tied a gyerek viheted. Még akár hatósággal is. De ez kicsit meredek dolog, ez a jog. Ugyanúgy a jogot, az sem érdekli ha éhen halsz, mert hirtelen kiadásod volt, fizetned kell a gyerektartást. Szerintem inkább az "elcsalós" verziót próbáld, az humánusabb.


Ha esetleg azt veszed észre, hogy "ellened neveli" a gyereket,és azért nem akar veled menni, fordulhatsz nyugodtan a gyámhatósághoz. A másik szülő elleni nevelés büncselekmény. A gyermekbántalmazás paragrafus eggyik pontja.

2021. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Borsodi szitu.

Viseld el, a gyerek kedvéért, és ne foglalkozz vele, mint nővel, foglalkozz mással, keress magadnak valakit.

2021. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Marpedig ez az unokatestver miatti beakadas olyan torzsi dolog. Nem verfertozes, semmivel sem masabb, mint a Pistaval vagy a Ferivel szexelni.

Es de igen, zavar, hogy massal van, feltekeny vagy, es buszkesegedben sertett. De ezt nem kell tagadni. Ez nem gyengeseg, nem szegyen.

Viszont a vadaskodas helyett szembeneznek azzal, hogy rohadt rosszul esik es faj, ami tortenik.

2021. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!