Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nők akiket elhagyott a férjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiket elhagyott a férjük egy fiatalabb lányért,ti hogyan éltètek túl?

Figyelt kérdés
6 évig voltunk egy pár ő volt az első férfi az életemben. Én 19 voltam ő 26 amikor megismerkedtünk.Nagyon szerettük egymást legalábbis azt hittem ő is engem.4 évig csak jártunk az alatt nemtudtam milyen ember is ő valójában,hogy szerencsejáték függő és a fizetését túlnyomó részt eljátsza, és drogozik.Sajnos az iskola és a munka mellett csak hétvégente voltunk együtt és nemtudtam tényleg.Sok probléma volt köztünk nagyon indulatos volt olykor és érzelmileg fájdalmat okozott nekem,de anyira butus voltam,hogy nem volt erőm faképnél hagyni őt.Aztán teherbe estem és ő ígért nekem minden szépet,hogy megváltozik stb.en hittem neki hozzá költöztem.De valahogy egyre lejjebb csúszott kirúgták a munkahelyéről rájöttem,hogy drogozik.Visza költöztem a szüleimhez mert ez a helyzet tarthatatlan volt azt mondtam neki ha megváltozik valóban majd akkor újra kezdjük.A babát megszülem a szüleimnél laktam járt látogatóba és külföldre elment dolgozni megbeszéltük,hogy meggyújt egy bizonyos pénz összeget és veszünk egy közös lakást.De minden munkahelyéről kirúgták a másfél év alatt vagy 8 helyen dolgozott 3 különböző országban és én eltávolodtam tőle, ő pedig össze melegedett egy 16eves kislánnyal.Azt modmta ha nem adok neki figyelmet elfog hagyni és vele lesz.. Aztán rájöttem hogy megcsalt vele végleg megszakítottam vele a kapcsolatot a lányunkról sem érdeklődött hónapokon keresztül és most vele van .. kövezzetek meg de még mindig fáj hogy mást szeret és nem volt neki fontos a családja anyira hogy úgy viselkedjen mint egy rendes férfi és apa.Még mindig szeretem.Mit tegyek hogy elfelejtsem?

2021. okt. 25. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

AMiket leírtál, annak bőven elégnek kéne, hogy kiábrándulj belőle.

Összeszedett egy felannyi idős kamaszlányt. Gusztustalan.

Indulatos, léptelen megmaradni egy munkahelyen, nem törődik a gyerekeivel.

Érzelmileg zsarol. Hát bocs, de adj hálát az égnek, hogy megszabadultál tőle.

Még mindig fiatal vagy, kezdj új életet egy normális férfi oldalán.

A 16 éves leánykát pedig őszintén sajnálom. Szegénnyel még bármit el lehet hitetni. Remélem, ő még azelőtt lelép, hogy felcsinálná. (Nah akkor bajban lesz a párod, mert nem fogja megköszönni azt, amit a kedves papától fog kapni :D)

2021. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Na, én inkább örülnék, hogy megszabadultam egy ilyentől. Még a végén lesz egyszer egy normális kapcsolatod. Félsz mi?
2021. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

En 17 évesen jottem ossze egy 24 ébves rendes dolgozo sraccal es egyutt eltunk. Eleinte a szuleinel kesobb alberlet ketten.

4 év utan felszedett egy csajt aztan egy masikat mindig volt valaki akire nyomul.


Elso komoly baratom volt. En hulye meg azt hittem ha nem a korosztalyombol választok akkor van eselyem komoly kapcsolatra. Azert bíztam a 7 év korkulonbségben.

De ugy nez ki 30 40 évest kellett volna inkabb keresnem.



Na szoval 4 év mulva hogy sorozatban csajok voltak a képben egy vilag tört bennem össze.


Baba lett volna ugyan, de a szuleim elvetették. Azaz kitagadtak es erzelmileg zsaroltak ha megszulném.

Igy nem lett baba.


En 21 évesen szoval szakitottam igy es kimentem dolgozni kulfoldre.

Ott szinte napok alatt gyogyultam meg lelkileg, az uj emberek ismerosok uj barátok uj élet miatt.


Gyerekkel neked már más lesz. Probalj nyitni ismerkedni es normálisat keresni.

2021. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Hogy a f@szba tud fájni a szíved egy kvázipedofil állat után? Undorodnod kéne a gondolattól, hogy valaha hozzád ért.
2021. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább hálát adnék az égnek, amiért lekopott rólam egy ilyen szerencsétlen suttyó. Miért nem keresel valami normális pasit? Volt neki egyetlen egy jó tulajdonsága, vagy bármi vonzó benne?
2021. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

ad.1. Akkor jobban éreznéd magad ha egy veled egykorúval lécelt volna le? Ha elhagynak mindig fáj akár fiatalabb, akár idősebb, akár egykorúbb, akár kisebb/nagyobb mellű, hajú akármi.

ad.2. Örülj neki hogy megszabadultál tőle! Neked kellett volna már rég kidobnod a pitchába és új életet kezdened. Még nem késő...

ad.3. Keress fel egy jó szakembert.

2021. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam,de valahogy nem akar senki egy egyedülálló anyával komolyat gondolni..volt egy kapcsolatom ami 6 hónapot tartott,de az "úriember" megcsalt ..és különben is az igazság,hogy nem voltam bele szerelmes csak kedveltem nemtudom tudoke majd szeretni valah.. legfőképpen hogy engem tudnae valaki engemet
2021. okt. 26. 10:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben sokmindenen elgondolkodnek. Előbb magamat raknám rendbe, azután kezdenék ismerkedni. Valami oka kell legyen benned is, hogy téged mindig megcsalnak. Kettőn áll a vásár.
2021. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ó, hát nem egy pasiból áll a világ.
2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Aki 16 éves gyerekkel jön össze ennyi idősen az beteg, örülj,hogy megszabadultál tőle.
2021. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!