Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit "kaptatok" szakítás,válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "kaptatok" szakítás,válás után? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Tehát 2 év után a párom és én szakítottunk. Nem voltunk házasok. Neki több bevétele volt mint nekem, én még egyetemet végzek, emellett 4 órában dolgozom 200ezert Ft-ért. Szakításkor kérdeztem hogy 2 év együttlét után mi jár nekem? Azt mondta, 10 milló Ft-ot ad nekem, kezdjek vele amit akarok, és a kocsimat is vihetem (Fiat 500). Két héttel később ideadta a 10Mft-ot, leültünk beszélgetni amiben elmondtam neki hogy így nekem lakásom se lesz, semmim,és ez így nem igazságos, de nem érdekelte, azt mondta ő ennyit ad és pont,hagyjam békén ezzel. Kétségbe vagyok esve, így mehetek albérletbe, de alig keresek pénzt hogy meg tudjak élni, eddig az ő házában laktunk,kértem hogy vegyen nekem lakást de nemet mondott...

Ti jogosnak tartjátok? Ti mennyit,mit kaptatok szakításkor, váláskor?


25/L



2021. nov. 28. 21:52
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/194 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Hú, kérdező... Nagyon beteg vagy te agyilag. Egy ilyen nővel, mint amilyen te vagy, eleve össze sem jövök. Akkor sem tenném, ha éppenséggel tudnám és akarnám pénzelni a mindenedet is. Nagyon fordítva ülsz a lovon - úgy mindent is tekintve. A szenvedésekért nem jár anyagi kompenzáció (nekem sem jár, neked sem jár, a harmadiknak, negyediknek sem) - egy dolgot tehetsz, hogy a szenvedésed tárgyát kiiktatod az életedből. Ha adtál annyi extrát neki, megérzi majd a hiányodat - bár a viselkedésed alapján mindössze ballaszt vagy. Az, hogy 15-öt kaptál, azt pedig oszd be az elkövetkező 50 jézsukára. Lehet lepontozni.
2021. nov. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/194 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 10 millioval kaptal tobbet annal, mint ami jogos vagy igazsagos lenne. Szerintem jol jartal. Ha a kocsit amugy o vette, te csak hasznalod, es ugy a "tied", akkor +1 kocsival.
2021. nov. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/194 anonim ***** válasza:
88%
Normális gyökér az első héten felrúgdosott volna a holdra
2021. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/194 anonim ***** válasza:
92%

Szép sztori.


Én egy kábelt meg egy képet. (Egyik aji lett volna szülinapra, de előtte szakítottunk, a másik, meg engem illetett.)


Egy üveg xixo teát.


Egy csomag óvszert. 😂

2021. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/194 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok egy rócsild, de hallottam már olyat, hogy több tízmilliót adtak az exnek, csak azért, mert nem akarták kitenni a semmibe. Az se volt se hosszú, se házasság. Az a furcsa, hogy ezt a többség elképzelni sem tudja. Mondjuk a kérdező lehetne picit okosabb, hogy nem itt érdeklődik.
2021. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/194 anonim ***** válasza:
100%
#94! Én még kábelt se, pedig pont előtte ígérte meg😂Lehet, feljelentem🤔
2021. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/194 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg de ez komoj hogy házi őrömlány akarsz lenni.

Nem gondolod hogy ennél többet érsz?

Mond az érzelmeken még nem gondolkodtál el.

Ennyi erővel jó tanács sűrgösen keresd meg a következő nagy tollú madarat.

Ez volt a vic heje inkább próbálj magaddal kezdeni valamit ne akarj mindig egy kitartott nő lenni

Tudom most gyönyörű fiatal vagy.Honan tudod meddig tart a szépsêged?Söt mi lessz veled 40év múlva.Az ijen gazdag pasik akkor is a 20as 30 As évjáratot keresik majd.

2021. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/194 anonim ***** válasza:
96%
Haggyad már! Van ahol rögtön kp-t kapsz a kocsiért. 10 milla Pesten is 3 évnyi albérletre elèg. Fél év albérlet, közben elmész dolgozni és veszel hitelre házat mint mi pór népek.
2021. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/194 anonim ***** válasza:
97%
Válaszokat jöttem olvasni ....azok közt is volt érdekes. Ha összejön a kérdező egy szegénylegénnyel akkor ő mint relatív mágnás (kettejük közül) mennyivel indítja útnak abból a 10 millióból (vagy amennyi akkorra maradna belőle)?
2021. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/194 anonim ***** válasza:
96%

4 órával 200at keresel. Ez eléb albérletre, rezsire és megélésre is. Emellett van 10 milliód ok nélkül.


Nem értem mi a baj.

2021. dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!