Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit "kaptatok" szakítás,válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "kaptatok" szakítás,válás után? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Tehát 2 év után a párom és én szakítottunk. Nem voltunk házasok. Neki több bevétele volt mint nekem, én még egyetemet végzek, emellett 4 órában dolgozom 200ezert Ft-ért. Szakításkor kérdeztem hogy 2 év együttlét után mi jár nekem? Azt mondta, 10 milló Ft-ot ad nekem, kezdjek vele amit akarok, és a kocsimat is vihetem (Fiat 500). Két héttel később ideadta a 10Mft-ot, leültünk beszélgetni amiben elmondtam neki hogy így nekem lakásom se lesz, semmim,és ez így nem igazságos, de nem érdekelte, azt mondta ő ennyit ad és pont,hagyjam békén ezzel. Kétségbe vagyok esve, így mehetek albérletbe, de alig keresek pénzt hogy meg tudjak élni, eddig az ő házában laktunk,kértem hogy vegyen nekem lakást de nemet mondott...

Ti jogosnak tartjátok? Ti mennyit,mit kaptatok szakításkor, váláskor?


25/L



2021. nov. 28. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/194 anonim ***** válasza:
97%
:D ez vicces, szép mese. Ha nem kapsz semmit csak szakít azt is el kellett volna fogadnod.Így verd a segged a földhöz hogy kocsit meg pénzt is kaptál a semmire.
2021. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/194 anonim ***** válasza:
99%
Kicsit túl toltad ezt a kamut.
2021. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/194 anonim ***** válasza:
95%

Kamu.

Mellesleg honnan lenne ennyi pénze egy huszonéves srácnak?

2021. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/194 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarlak elkeseríteni kérdező. Nem vagyok jogász, de ha nem voltatok házasok, vagyonszerződésetek sem volt, szerintem nincs olyan hogy "automatikusan járna valami"...



"Élettársi kapcsolat – a házassággal ellentétben – nem keletkeztet közös vagyont. Az élettársak egymás közötti szerződéssel rendezhetik vagyoni viszonyaikat. "...


(Gugli, 1. találat)

2021. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/194 A kérdező kommentje:

Az első kettőre nem válaszolok, segítséget kértem nem ítélkezést.


3-as: a párom nem huszonéves.

2021. nov. 28. 21:59
 6/194 A kérdező kommentje:
4: Köszönöm, pont ez a bajom. Ugyanezzel védekezik Ő is, hogy hivatalosan semmit nem tudok elvenni tőle, mert semmilyen papír nincs a kapcsolatunkról, így örüljek ennek is, DE KONKRÉTAN AZ UTCÁRA RAKOTT EZZEL
2021. nov. 28. 22:00
 7/194 anonim ***** válasza:
96%
Ne vegyétek már komolyan ezt az incel kamut.
2021. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/194 anonim ***** válasza:
97%
De mit akarsz 2 év után kiscsillag?
2021. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/194 anonim ***** válasza:
99%
Kérdés jelentve.
2021. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/194 A kérdező kommentje:
8: ha oszinten kerdezed mit akartam akkor válaszolok. Többször is mondtam neki hogy annyit kerek csak hogy legyen hol laknom, ő tudott volna lakast venni nekem de nem teszi, azt mondta innentől ez ot nem érdekli, csinaljak amit akarok.
2021. nov. 28. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!