Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit "kaptatok" szakítás,válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "kaptatok" szakítás,válás után? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Tehát 2 év után a párom és én szakítottunk. Nem voltunk házasok. Neki több bevétele volt mint nekem, én még egyetemet végzek, emellett 4 órában dolgozom 200ezert Ft-ért. Szakításkor kérdeztem hogy 2 év együttlét után mi jár nekem? Azt mondta, 10 milló Ft-ot ad nekem, kezdjek vele amit akarok, és a kocsimat is vihetem (Fiat 500). Két héttel később ideadta a 10Mft-ot, leültünk beszélgetni amiben elmondtam neki hogy így nekem lakásom se lesz, semmim,és ez így nem igazságos, de nem érdekelte, azt mondta ő ennyit ad és pont,hagyjam békén ezzel. Kétségbe vagyok esve, így mehetek albérletbe, de alig keresek pénzt hogy meg tudjak élni, eddig az ő házában laktunk,kértem hogy vegyen nekem lakást de nemet mondott...

Ti jogosnak tartjátok? Ti mennyit,mit kaptatok szakításkor, váláskor?


25/L



2021. nov. 28. 21:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/194 A kérdező kommentje:
Persze ez gondolatban szép és jo 60-as, de hogyan kiviteleztem volna? Kapcsolatunk első hetében odaallok ele hogy kerlek adj 40 milliot, mert ha szakitunk akkor tudok lakast venni?
2021. nov. 29. 08:31
 62/194 anonim ***** válasza:
95%
Basszus, ne etessétek már a trollt. A visszatrollkodás oké, de ne már hogy valakik komolyan benyelik ezt.
2021. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/194 anonim ***** válasza:
94%

62.

Nézd már meg a válaszokat, volt, aki a Blikkhez küldte.😄

2021. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/194 anonim ***** válasza:
94%

😂😂😂

Ne ez a kis mese feldobott a vérvétel előtt :)

2021. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/194 A kérdező kommentje:

Oszinten nem ertem, hétfő reggel 8-kor már annyira el vagytok keseredve hogy egy szakitos kérdés alatt írjatok a f*szsagotokat? Ne pazaroljatok ram idot,gorgessetek tovább ha nem tudtok segiteni..


A Blikk meg tényleg wow de nagy poén volt, sajnos nem M. Lőrinc az exem, és nem is Andy, hogy bárki foglalkozzon ott velünk 😉

2021. nov. 29. 09:08
 66/194 anonim ***** válasza:
93%
Bogárka, bár kamu a kérdés, de ha nem lettél volna röpke 2 évig ezzel a pasival, akkor most hol lennél?
2021. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/194 A kérdező kommentje:
Saját albérletben elnek, mert akkor 2 évet arra fordítok hogy pénzt keressek és jobb munkam legyen.
2021. nov. 29. 11:44
 68/194 anonim ***** válasza:
15%

Én nem mondom, hogy kamu. Nem te vagy az első, akivel ez előfordul, sajna a gyk népe nem hiszi el, hogy létezik 10 millió forint egyben. De van olyan, akinek ez nem olyan nagy összeg.

Jogilag az a helyzet, hogy az exednek megköszönheted, hogy bármennyit is adott. Nem lett volna neki kötelező. Esetleg add el a kisfityót és tudsz belőle venni egy lakótelepi garzont, 200 nettóra már hitelt is kapsz.


Az én ismerettségi körömben az ilyen típusú vég után a nők azonnal elindultak új kapcsolat után. Ezt merem neked is ajánlani. Szerintem hasonló pasit találhatsz megint, ha a tested elég jó.

2021. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/194 A kérdező kommentje:

68: koszi hogy komolyan vetted! Igen, lehet valakinek 10 millió sok de ez elég relatív azért. Nekem ez olyan pénz, amit egyedül 10 ev alatt tudnek félretenni kb, az exemnek ez az éves bevételének az 5%-a körülbelül, neki ez annyi mintha egy kis alamizsnat adott volna nekem.

10 millió sok ugyan így egyben, de azért valljuk be manapság ebből lakast venni… nem sok.

2021. nov. 29. 13:02
 70/194 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örüj a szerencsêdnek!!!

Ha NEM kaptál volna semmít akkor sem lehetne egyetlen szabad sem mert két év alatt havi200ezer magadra és tanulmányaidra nem volt elég

Az arany tojó tyúk a te életedben kakas már nem tojik tovább te meg nem kötelezheted rá

Kaptál10milliót kezd valamít magaddal.

2021. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!