Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit "kaptatok" szakítás,válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "kaptatok" szakítás,válás után? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Tehát 2 év után a párom és én szakítottunk. Nem voltunk házasok. Neki több bevétele volt mint nekem, én még egyetemet végzek, emellett 4 órában dolgozom 200ezert Ft-ért. Szakításkor kérdeztem hogy 2 év együttlét után mi jár nekem? Azt mondta, 10 milló Ft-ot ad nekem, kezdjek vele amit akarok, és a kocsimat is vihetem (Fiat 500). Két héttel később ideadta a 10Mft-ot, leültünk beszélgetni amiben elmondtam neki hogy így nekem lakásom se lesz, semmim,és ez így nem igazságos, de nem érdekelte, azt mondta ő ennyit ad és pont,hagyjam békén ezzel. Kétségbe vagyok esve, így mehetek albérletbe, de alig keresek pénzt hogy meg tudjak élni, eddig az ő házában laktunk,kértem hogy vegyen nekem lakást de nemet mondott...

Ti jogosnak tartjátok? Ti mennyit,mit kaptatok szakításkor, váláskor?


25/L



2021. nov. 28. 21:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/194 peca1000 ***** válasza:
87%
Még lakást is vegyen neked! Te hü...lye vagy!
2021. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/194 peca1000 ***** válasza:
61%

Ha rendőrségre mennél ezzel, mint ahogy páran tanácsolják, ne tedd!


Körbe fognak röhögni.

2021. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/194 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%
B+, Kérdező. Ha ez igaz, a párod ROPPANT nagyvonalú volt veled. Tudod mit kaptál volna tőlem? Egy hatalmas nagy semmit. Egy csekket max, amire rajzoltam egy trollface-t. 😆😆😆😆😆 Illetve hazudok, mert vihetted volna azt amit hoztál. Hogy hogyan vinnéd el? Ha segítséged nincsen, hát gyalog! ^^
2021. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/194 anonim ***** válasza:
100%

Hol vannak a képből a szüleid? Ők miért nem vesznek lakast neked? Gondolom vidéki vagy és megfogták diáklányként a milliomos vallakozot aki szuper életet biztosított neked most meg kétségbe vagy esve mi lesz veled.

Szánalmas vagy nőként írom. Keres újabb szponzort vagy próbálj a szakmádból megélni. Nem írtad mi a munkád,

2021. nov. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/194 anonim ***** válasza:
100%
Költözz kijjebb, járj be, nem kell hozzá nagy agy. Utcára tettek tíz misivel, gratulálok a felfogásodhoz.
2021. nov. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/194 anonim ***** válasza:
100%

Az azért nagypn durva, hogy vannak ennyire életképtelen emberek a bolygón!

Ha te 10 misit nem tudsz okosan felhasználni, akkor szájba verhet 50-nel is azt sem fogod tudni értelmesen felhasználni, csak felélni.


Én soha egyik exemtől sem kaptam lóvét mert "szerettem". Mégis van saját otthonom, önerőből fejeztem be az egyetemet és még 35 sem vagyok.


Téged nagyon félreneveltek, ha ennyire életképtelen vagy. A szerelem pedig önzetlen és nem forintosítható. Ha tényleg a szerelmeddel éltél volna akkor most a pénz és lakhatás lenne a legkisebb bajod.

2021. nov. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/194 anonim ***** válasza:
93%
Ott rontottad el, hogy nem egy 2. kerületi villát kértél és a fél vagyonát. Most úgy van veled, hogy kis igényű vagy, ezért nem pazarol rád többet. Hívd fel az új követelésekkel. Ha nem megy, menj a rendőrségre, a Blikkhez stb.
2021. nov. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/194 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem voltatok házasok összeteheted a két kezed, hogy ennyit kaptál mert nem járt volna, más a büdös nagy semmit kapja :)

szállj le a magas lóról és vegyél ki albérletet, 10 millióból kitelik

2021. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/194 A kérdező kommentje:

Pont ezért nem mehetek rendőrségre, mert ki fognak nevetni, egy kvázi idegen embertől követelem az ő saját pénzét, amiből nem köteles adni.

Anyukam ugyan lakast nem tud venni nekem, de azt mondta, szivesen támogat annyival amennyivel tud havonta,és tényleg vidéken lakik az édesanyám,de ot nem hiszem hogy bele kell ebbe keverni:)

2021. nov. 29. 07:56
 60/194 anonim ***** válasza:
96%
Drága, egy jó tanács. Ha pasikból akarsz élni, akkor kell őket leszedni, mikor még odáig vannak érted, nem amikor a hátuk közepére se kívánnak.
2021. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!