Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért hízeleg a volt férjem? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hízeleg a volt férjem? Bántalmazás miatt hagytam el.

Figyelt kérdés

Több mint egy éve külön vagyunk. Van két közös gyerek, hónapokig nem kereste őket, gyerektartást nem fizet. Már bíróságon van az ügy.

Bántalmazott, ezért hagytam el, és költöztem el a gyerekekkel. Soha nem kért bocsánatot. Az utóbbi időben minden hétvégén viszi a gyerekeket, ajándékokat vesz nekik, holott eddig nem érdekelte sem a születésnapjuk, sem a névnapjuk. Az utóbbi két alkalommal nekem is hozott csokit, ráadásul hirtelen puszit adott az arcomra amikor ment haza. Ez két alkalommal fordult elő. Én mondtam neki, hogy semmit nem akarok tőle, ráadásul neki barátnője van, egy gyerekes nő, az utóbbi időben csak velük foglalkozott, a saját gyerekeivel nem. Szóvá is tettem neki, hogy nem tisztességes amit csinál a nőjével szemben.

Akkor miért csinálja ezt? Nem megyek vissza, egy agresszív ember, nekem most nyugodt életem van.


2021. dec. 4. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Két variáció, ami igazából mindegy neked, mert nem akarsz tőle semmit:


a) Hátsó szándék vezérli, ennek készíti elő a terepet

b) A mostani barátnője mellett jobb ember lett (erre kisebb az esély jóval)


De mindez mindegy, mert nem akarsz tőle semmit, szóval? :)

2021. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem is hat meg egyáltalán, valószínűleg ez csak egy színjáték, rengeteget hazudott, hazudik a mai napig. De a közös gyerekek miatt muszáj tartani a kapcsolatot, addig amíg kicsik.
2021. dec. 4. 13:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínüleg, hanem biztos, hogy csak színjáték! Ezt tartsd szem előtt!
2021. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból beszélek:


Csak a bíróság miatt csinálja, hogy jószínben tűnjön fel, így kevesebb gyerektartást állapítsanak meg.

2021. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már csak arra várok, hogy jogerős legyen az ítélet. Nem érdekli őt, 3 tárgyalás volt, egyikre sem jött el.
2021. dec. 4. 13:40
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
És van aki még a volt férjét se ismeri:D
2021. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Azért csinálja, mert rájött, hogy a csaja a nyomodba se ér.
2021. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori, hogy az elvált felek szeretők maradnak, amíg nem találnak jobbat.
2021. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A bántalmazók mindig ezt csinálják. Nyalizás, puncsolás, aztán amikor célt ért, és bebiztosítva érzi magát, akkor kimutatja a foga fehérjét. Nem szabad neki engedni.
2021. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Manipulál csak. Mutatja, hogy mennyire jó apa, mennyire megváltozott! Nem a gyerek érdekli, csak a színjáték amit előad neked! Most ugye nem élsz vele, fél órákra meg könnyű elhitetni, hogy milyen rendes lett...valószínűleg a jelenlegi párjával ugyanúgy bántalmazó, ahogy veled volt...
2021. dec. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!