Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás utánn uj élet, uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás utánn uj élet, uj párkpcsolt müködhet? Ugy értem hogy az ember tanul a hibáiból, és nem követi el ujra ugynazt? Képes olysmit is elfogdni mit elötte nem ( a férjével)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Persze, más lesz az új férfi, neki más "hülye" dolgai lesznek.
2010. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Jó esetben igen.

Igen.

2010. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha azt hiszed, hogy tanultál a dolgaidból, akkor miért nem tudtad megmenteni a jelenlegi házasságodat?
2010. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem gondolkodnak, ezért újra ugyanúgy viselkednek. Viszont akik átgondolják, hogy mi volt a rossz, és értelmesen odafigyel, az tanulhat belöle. De ehhez az is kell, hogy elöször hagyjon idöt magának arra, hogy kielemezhesse az elözö kapcsolatot, ne indulatból hanem objektivan átgondolva, és csak miután lezárta azt, akkor kezdjen újabb kapcsolatot.
2010. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem így van ez, és a második vagy többedik házasságok jobbak lehetnek az elsőnél. De a te dolgod, hogy kielemezd a tanulságokat, fejlődjél, magasabb szintre emeld magad, hogy olyasvalaki választhasson, aki a magasabb szinteken keresgél. A magasabb szintet lelki tulajdonságokra, tisztességre, beleérző képességre, műveltségre, sportra, intelligenciára vonatkoztatva értem. Keresgélj itt, segítségedre lehetnek ezek a könnyű kis filozófikus tartalmú írások: [link]
2010. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha azt hiszed, hogy tanultál a dolgaidból, akkor miért nem tudtad megmenteni a jelenlegi házasságodat?"


Mert ahhoz KÉT ember ember kell, EGY valaki nem tud egy házasságot megmenteni. Ezen kivül elöfordul, hogy egy korábbi hiba volt a döntö ok arra, hogy elromlott a kapcsolat, és visszacsinálni már nem lehet.


Egy extrém példa: ha valamiért abortuszra került sor vagy az egyik megcsalta a társát, azt nem lehet többé meg nem történtté tenni, és ha a másik ezt nem tudja elfogadni/feldolgozni/túltenni magát rajta, akkor hiába tanult az esetböl, nem segit többé a meglévö kapcsolaton.

2010. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így megy. Egyrészt ha gyerekkorodból hozol viselkedésmintát, azt nagyon nehezen lehet "kinőni". Másrészt ha mindig rosszul választasz, akkor ugyanúgy rossz lóra teszel sajnos. Hacsak nem tudatosan más férfitípust keresel, mint amire buksz.

Harmadrészt: elfogadás. Azt az ember szereted, akit ismersz tetőtől talpig, kívül-belül, és el tudod fogadni olyannak, amilyen. Nincs de, nincs ha. Ha csak akkor szeretnéd, ha vékonyabb lenne, és nagyon jó férj lenne belőle, ha kicsit többet törődne veled vagy visszacsavarnád a fogkrém kupakját, vagy nagyon rendes ember lenne, ha nem inna, akkor NEM SZERETED. Vagyis nem belé lettél szerelmes, hanem az illúzióba, amit elképzeltél. Ez az, amit be kell látni, és nem szabad belebonyolódni ilyen kapcsolatokba. Megváltozni nem fog.

2010. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Persze, a minőségen lehet javítani, de szerintem igaz szerelem csak egyetlen egy van és szerintem annak mondunk igent, akit igazán szeretünk. Ha valaki egyszer elvált akkor erősen megfordulna a fejemben, hogy azt sem tudja mit akar, egy ilyen fontos döntést sem sikerült meghoznia, szóval bocsáss meg ha ez bántó, de szerintem csak egyetlen egy kapcsolat működhet tökéletesen. Tisztelni meg kedvelni lehet az új partnert, de úgy szeretni, mint a tipikus nagy Ő-t, soha.
2010. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

13:56-osra reagálok.

Hiába szeretünk valakit, és jó döntésnek látjuk a házasságot ha a férj 40 évesen, 12 év házaság után el kezd járni egy 18 éves nővel, otthon meg verekedni, veszekedni kezd. Sajnos az emberek változnak idővel.

2010. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaja, én kérek elnézést, hogy elváltam, miután kiderült, a férjem egy K.vának fizetett azért, hogy amíg én nem vagyok otthon (pár hónap), legyen kihez hazamennie. És nem gondolom, hogy az én hibám, mert az első feleségét is többször megcsalta, mint utólag kiderült.
2010. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!