Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi változik az ember életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változik az ember életében egy válás után?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal boldogabb lettem!!!!!!!!!!!
2010. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden:) ami addig rossz volt, az most jó lesz, és fordítva. Ha rossz, balhézós kapcsolat volt, felszabadulsz, megnyugodsz. Ha nincs kilátásban új társ, egyedül érzed magad,és nem találod a helyed a világban. Jön a mérlegelés: mit tettem jól, mit nem, hogyan kellett volna, jól döntöttem, hogyan tovább? Attól függ, mennyi idő után váltok el, de nem lesz egyszerű "berendezkedni" az új életre, amiben a jót és a rosszat egyedül kell átélned, megoldanod. Idő kell. Kinek több,kinek kevesebb. Más lesz az életed, de nem feltétlenül rosszabb:) el kell fogadni,le kell zárni, és építeni a jövőt.
2010. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

SZERINTEM: attól függ, mennyit változott az illető személyisége. Ha levonta a tapasztalatokat, feldolgozta a történteket, akkor hosszú távon is boldog lehet. Ha ugyanaz maradt, akkor szerintem előbb-utóbb megjelenik az életében az "árnyékszemélyisége", egy vagy több ember személyében a férje tulajdonságai.

Nincs tapasztalatom, csak szerintem, a válaszom ennek függvényében értendő.

2010. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jó a házasságom, mégis amikor elváltunk két év kellett hozzá, hogy a megszokásból kitörtem, amit addig vele éltem át.Azután újra férjhez mentem, és most látom milyen hatalmas a különbség a két házasság között. Megbecsülnek, értékelnek, és ez jó érzés.
2010. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon féltem válás előtt, mi lesz velem ezután. Az első egyedül töltött éjszakára bekészítettem magamnak egy halom zsebkendőt, mondván: tuti végigbőgöm az éjszakát. De nem így lett. Istenien aludtam (hónapok óta először), kipihenten, megkönnyebbülten ébredtem. Ami változik: egyedül leszel, ami nem jelenti azt, hogy magányos is. Nagyon lehet élvezni az egyedüllétet! Minden úgy jó, ahogy gondolod, senki nem mondja az ellenkezőjét. Nem kell alkalmazkodnod, nem kell beszámolnod, éled az életed, ahogy neked jó. Ja, és magadnak dolgozol, nem lumpol senki!:-) Van időd magadra, kívül-belül. Isteni!!!:-D De tényleg!

Azóta már én is újra férjhez mentem, örülök, hogy a válás után 2,5 évig egyedül maradtam. Volt időm levonni a tanulságokat, megismerni saját magam. Ha ezt nem teszem meg, most nem tudnék boldog lenni.

31/N

2010. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk egyedülálló leszel, az biztos.
2010. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
jobban meggondolod, h kivel állsz össze és ezáltal valószínű boldogabb is leszel!
2010. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szabad leszel, mint a madár. Adsz valakinek egy esélyt, hogy boldog legyen veled. Kipróbáltam !
2010. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Megváltozik az egész élete! Amit eddig párban csinált, azt most egyedül fogja. A változás nem mindig rossz vagy jó, de szerintem több esetben jó. Én 10 évig éltem házasságban. Megromlott a dolog, elváltunk. Majd 8 évet éltem egyedül. Néha rossz volt (a magány, a tanácstalanság). De mégis jó volt, mert kiforrtam önmagam. A magam ura lehettem. Azt és akkor csináltam amikor akartam. Sőt a tv-ben is azt néztem amit én szerettem. Azóta megint van párom és ez is egy változás. Ismét egy jó!
2010. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szüleim váltak, úgy látom anyukám boldogabb, kiegyensúlyozottabb, és nyugodtabb mint valaha. Pezsgővel koccintottunk otthon, amikor végre kimondták a válást :)
2010. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!