Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak a szüleim és nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak a szüleim és nem is vagyok ki annyira de furán érzem magam?

Figyelt kérdés

Szóval 20-on éves vagyok szüleimmel lakok és a szüleimnek most lesz 30 év elteltével vége a házasságuknak , az a legfontosabb kérdésem aki járt így az hogy "dolgozta fel ?" mert annyira nem vagyok ki, mert persze már nem gyerek vagyok meg minden.. csak még is fura egy helyzet és az lesz a más hogy anyu nem lakik majd velünk , mert ugye kap időt hogy elmenjen.



Ugyan úgy érzem magam mint bármely más nap csak annyi hogy most van ez a dolog és ilyen semleges kedvem van , az az érzés hogy velem nincs baj de még is érzem azt a kis szr érzést.



2021. dec. 9. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt, 21 voltam mikor valtak, en mar vartam is, mert a sok vita jobban az oruletbe kergetett. Felnottkent az ember jobban atlatja, hogy miert mennek szet, es talan kevesbe is visel meg.
2021. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sajnálom a veszteségedet! Én nem voltam még 2 éves anno, amikor a szüleim elváltak. (Közel járok az 50.-dik életévemhez.)


Biztosan hasonlít valamilyen gyászfolyamathoz. Miért pont anyukád megy el tőletek? Testvéred nincs ugye?

2021. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi az offért, de azért leírom. Én örültem volna, ha elválnak a szüleim, de nem tették meg, így generalizált szorongással és depresszióval nőttem fel, a toxikus családi hangulatnak köszönhetően.


Nem tudom, nálatok mi volt, hogy volt, de szurkolok neked, hogy minden oké legyen. Igen, biztosan furcsa lesz az első pár hónapban, és ez teljesen érthető. Adj magadnak időt, hogy ezt feldolgozd. Viszont talán így picit nyugisabb is lesz.

2021. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nővérem van de ő már 2 éve a férjével van külön
2021. dec. 9. 17:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem érzek akkora veszteséget csak még is fura a helyzet
2021. dec. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!