Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak a szüleim nemtudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak a szüleim nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval apam megcsalta anyut 3eve folyamatosan es most derult ki de mar en reg sejtettem ezert eltavolodtam aputol gyulolom utalom de meg vele kell lakni amig el nem koltozunk.Nagyon megvisel egyfolytaba depresszios tuneteim vannak most vesztem össze nagyon durván legjobb barinommel ugyanis nembirja elfogadni hogy tonkreteszem magam ittam es bunko vagyok ezt beismerem de nem tudok mit tenni ugyanis van egy masik legjobb barinom akit előbb ismertem most azt erzem csak vele akarok lenni es minden mast leszarok.Tanulni se birok egyszeruen amit eddig tudtam kiment a fejemből es 2-es matek dogat irok olyan dologbol amit tudok es tudtam most kezdtem a gimit es nemtudom hogy dolgozzam ezt a tudatot fel h valnak a szuleim amikor barinommel vagyok akit elobb ismertem azzal akkor jobb mert o vele lehetek jois rosszis es elfogad es teljesen tudom hogy mindenhogy szeret de ois nagyon felt h mi lesz velem.Akivel osszevesztem meg egy nagyon jolelkű kedves aranyos lány és az orokos jokislany de en most nem tudok jo lenni csak a rosszat keresem es tanulni se akarok nemtudom mit csinaljak egesz nap bambulok es alig eszek kerlek segitsetek...

#tanulás #apa #válás #anya #depresszió #megcsalás #legjobb barinő #nemtudom mit csinaljak
2015. jan. 2. 01:30
 1/8 anonim válasza:
100%

Elég megható történet! Segítsek neked feldolgozni?

Van egy kiváló ismerősöm aki segíthet meg én is szívesen segítek neked !

2015. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Itt állsz a felnőttkor küszöbén, hát szedd már össze magad!

Fogadd el a szüleid döntését, a dolgokat meg nem történtté tenni nem lehet, az életben van ilyen, tanuld meg kezelni. Apádat azt mondod nem szereted, akkor meg örülj, hogy megy.

Azt látom, hogy nagyon sajnálod magad. Csak magaddal vagy elfoglalva, hogy Neked milyen szar. Tesód van? Anyukád hogy van? Mennyire állsz mellettük? Miben tudsz nekik segíteni?

Amint látom nem is akarsz, a züllést választottad. Igyál csak, meg tekeregjél, ne tanulj! Nincs elég baja Anyukádnak, szomorítsad Te is! Szégyen.

2015. jan. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudsz egyebet csinálni, mint hogy nem szólsz bele a dolgukba, hiszen te sem oka, sem felelőse nem vagy azoknak, amik történtek. Ez a szüleid dolga, ne nehezítsd meg anyukád életét még azzal is, hogy így viselkedsz.

Az előző hozzászólónak valahol igaza van, csak nem kellene ilyen durván hozzáállnia, hiszen látható, hogy te is szenvedsz.

De ne gondold, hogy a te barátnős problémáid nagyobbak, mint a szüleidé, hiszen ők most életbevágó, egész életükre kiható események előtt állnak.

Manapság 10 házasságból 4-5 felbomlik, a gyerekek egy idő után beletörődnek, ki hamarabb, ki később, tenni úgysem tudnak semmit.

Jobb egy válással végződő házasság, hidd el, mint egy olyan, ahol a szülők évtizedeken keresztül csalják, marják egymást.

Egy ilyen erőltetetten összetartott házasságban a gyerekek sínylik meg legjobban az állandó rosszkedvet, feszültséget, veszekedést.

Csillapodj le és próbáld meg a tanulásba fektetni az erődet, ne okozz még ezzel is fájdalmat. Ez a későbbiekre nézve is csak neked lesz rosszabb.

2015. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Azt nézd,neked mi a jó. Mond ki, ami bánt, hogy tudják téged hogyan kezeljenek.

Nem te tehetsz erről. Szerintem a gyerekét az ember szereti, nem tőle válik, hanem a két felnőtt válik. Attól a gyerekeknek nem kellene bűnhődniük. Ha a szülő látja, h mit tesz a gyerekkel, felelős érte és megpróbál változtatni, másként hozzá állni.


De lehet ez csak utópia. Nálunk sem így működött. Ha nem fogják fel,h neked ez rossz, kérhetsz beszélgetős terápiás foglalkozást pszichológustó.

2015. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ez csak egy jó indok arra hogy lázadj
2015. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Most a hosszú hétvége miatt nem biztos, hogy működik, de 5-étől már biztosan. Amúgy hétfőtől szombatig 9-21 óra között éred el Telekom vagy T-mobile számról, ha nincs otthon, akkor fülkéből is tudod hívni!
2015. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak más lelki elsősegély számok is: 116-123, 06-80-505-503, 06-80-505-605, (06-1) 329-3380

Fiataloknak: 116-111

Ifjúsági lelki elsősegély: 137-00 Nem tudom, innen nem maradt le egy nulla?

Egyébként ne ítéld el teljes mértékben a papádat, ki tudja, hogyan nősült, milyen kapcsolat volt, belerángatták-e a házasságba akaratán kívül, vagy ő akart nősülni? Milyen volt a kapcsolata anyukáddal? Problémamentes?

2015. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ne haragudj hogy ezt mondom (én nem ismerem az egész családi hátteret) de barátaim közt is volt ilyen és sokszor van hogy már csak emögé a sztori mögé bújava érzik magukat jól.... Olyan mint tesiből a felmentés... Egy ok. Nem kell folyton ezen rágódni mert egy idő után átmegy simán önsajnálatba...

Ne gondolj erre hanem gondolj arra hogy ha most nem tanulsz akkor mi lesz veled később? És sok sikert! :)

2015. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!