Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségem megcsalt egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem megcsalt egy 20 éves sráccal, nemsokára válunk, de nem tudom túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Már fél éve történt, azóta együtt is van a sráccal. 29,35 évesek vagyunk. Elmondása szerint nem volt boldog velem, sokat b.sztattam és megöregedett mellettem, emiatt keresett mást. Nem tudom túltenni magamat rajta, sokszor rémálmok gyötörnek, mit tehetnék, hogy könnyebb legyen?
2022. jan. 1. 15:00
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
#10:es Mert te hány éves vagy vagy melyik világban élsz, hogy leoregezel egy 29 évest? Szerintem is durva a 20 éves sráchoz képest és nekem is megalázó, de a feleségemnek babaarca van,mindenki 22nek nézi és még nagyon fiatal. Amúgy teljesen mindegy a kérdésem szempontjabol, ettől még nekem nem lesz jobb.
2022. jan. 1. 15:44
 12/50 anonim ***** válasza:
85%
Az egoméret okozza a problémát. Régebben én is ilyen voltam. Mióta visszavettem azota jobban viselem az ilyen szitukat
2022. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
27%
Ezt már kérdezted a múltkor is!
2022. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
61%
Sőt kamu, sőt újévi kamu!!
2022. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
7%
11-es 45 éves nő vagyok, nem mondtam, hogy öreg. A kiöregedett bulikirálynőt tartom, minden lepontozás ellenére! Cuki vagy, hogy annak ellenére is, hogy elhagyott védenéd, de egy kicsit reálisabban kellene látnod, az sokat segítene a tovább lépésben.
2022. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
29%
Hm megfordult a világ, régebben csak a férfiak cserélték le fiatalabbra a feleségüket és ott hagyták a gyerekekkel. Most a pasik idősebb nőkkel csalják a feleségüket a nők pedig fiatalabbra cserélik. Te döntesz mit szeretnél vagy azt kérdezd meg magadtól mi fájna jobban. Ez tanulópénz, hogy a következőt jobban becsüld és figyelj rá! Mindennek oka van és ha megtalálod a jó oldalát akkor leszel túl rajta. Gondolkodj!
2022. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
82%

Te nem voltál soha 20 éves? Vagy már elfelejtetted, hogy egyszer te is voltál? Mert én 20 évesen is megdugtam volna egy nekem tetsző 29 éves nőt. Gondolom te is.


Az emberek kb. elfelejtik, hogy egyszer ők is voltak X éves fiatalabb korúak és hogy akkor ők maguk kb. milyenek voltak.

2022. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
22%
Komoly feleséged van! :D Egy 20 éves kisgyerekkel? Hát ez a nő elég tré agyilag, boccs hogy ezt mondom.
2022. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
24%
Ne felejtsük el, hogy csak az egyik sztorit ismerjük. A másik fele lehet elmondaná a másik sztorit is és akkor megértenénk mi történt.
2022. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
0%
29,35? Ezt hogy számoltad ki? ne kelljen elővennem a számológépemet!
2022. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!