Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ezügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezügyben?

Figyelt kérdés

elakarok válni a férjemtől súlyos gondok miatt..

viszont a babánk csak 6 hónapos a lakás amiben élünk az a szüleimé.. közös vagyonunk : hűtö , tv, ágy..

most mennyi idő lenne elválnom tőle..?

pici babával mi lesz?..

és ha a férjem nem akar kiköltözni a lakásból?

végül is én tettem tönkre a házasságunkat.

a babát se akarom elvenni tőle de oda se akarom adni

ő nem tudná nevelni sokat melózik.de félek hogy elveszik tőlem a kislányomat..de már nem szeretem a férjem és elakarok válni,,

de nem akarom hogy évekig elhúzodjon..

mit tegyek..?


2010. szept. 8. 11:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Mit tettél amiért tönkrement a dolog? a férjed is úgy gondolja,hogy tönkrement?
2010. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem veszik el a gyereket ha nem vagy alkoholista.
2010. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

nem..a férjem nem gondolja azt hogy tönkrement

ezt csak én tudom hogy így van..ő azt hiszi minden happy..

én boldogtalan vagyok bár látja rajtam hogy vmi nincs rendben de nem tudja konkrétAN mi a gond.

ezt nem lehet helyrehozni..

2010. szept. 8. 11:14
 4/22 A kérdező kommentje:

mostanában azon tűnödtem hogy öngyilkos leszek..vagy összepakolok és elhagyom a családomat nem vagyok alkoholista meg semmi ilyen..pénzügyi bajom vaN.

rengeteg pénz esett ki a kezeim közül és ezt nem tudom vissza tenni a kasszába és ha ezt a férjem megtudja végem van..azért vagyok ilyen...

2010. szept. 8. 11:16
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

nem lehetne megbeszélnetek?sokmindent tisztáznátom egyúttal és mégha fájdalmas is a férjednek h nem szereted és el akarod hagyni,megérti, felfogja, mert nem tehet mást.Ha a pénzetek közös volt,azt is meg lehet beszélni,mire költötted, vagy mire ment el.biztos nem lesz tőle hapy,de jobb tiszta vizet önteni, mint halogatni, legalább tulleszel rajta.

A gyereket nem veszik el tőled,hacsak nincs olyan nyomós ok, ami kiatt a abiróság másképp dönt.

Ha "csak" a pénz miatt van a cirkusz és ez végett félsz,még nem kell elválnotok, lehet,dűlőre tudsz vele jutni.Ha viszont már elmült a szerelem és semmit se érzel iránta és ez helyrehozhatatlan, akkor lépj!De ez ugy korrekt, h előtte leültök és alaposan átbeszéltek mindent.(azt is ami nem kellemes)

2010. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg megbeszélni. Ha szeret, akkor megoldjátok együtt. Az öngyilkosság lehet szülés utáni depi is, én is beleestem, igaz enyhébben.

Váláskor meg amúgyis kiderülne hogy nincs meg a pénz. Légy őszinte, ha szeret és szereted, akkor ne váljatok el. A kicsinek is jobb lenne családban.

Ja, most olvastam hogy nem szereted. Nem lehet hogy csak aggódsz a pénz miatt?

Üljetek le megbeszélni, lehet meg tudnátok oldani.

Az a csöppség megérdemli, hogy legalább PRÓBÁLJÁTOK meg elrendezni, hátha megoldható.

2010. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
bocs az előző helyesirási hibákért, csak gyorsan gépeltem
2010. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Szervusz! Ettől ne rettenj meg, hisz sok ember életében van olyan, hogy hirtelen eltűnik a pénz a kezeiből. Nekem is volt ilyen, a páromnak is, s még néhány ismerősnek. A pénz jön-megy, de te egyszer élsz, s nagyon fontos az, hogy megőrizd a nyugalmad. Ülj le a pároddal és beszéljétek át mi a gond. Mond el neki, hogy mit tettél.

A válás hosszasabb procedúra, ha nincs megegyezés. Akár több év is lehet. Ha mindent át tudtok beszélni nyugodtan, akkor néhány hónap alatt letudod.

Szerintem csak szülés utáni depresszió hozott ki belőled fura dolgokat. Az is szomorú, hogy nem vette észre a környezeted.

2010. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

úgy tűnik nagyon jó színlelő vagyok

kivűlről játszom a minden tökéletest..

de belül meg szinte felrobbanok..ez megy 3 hónapja..

2010. szept. 8. 11:33
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Mi van? Baj van és te kihátrálsz ak apcsolatból csupán azért mert félsz bevallani hibáztál?

Hát ez nem igazn az ilyen minek házasodik

Ezt úgy hivják ,hogy leülök és megbeszélem még akkor is ha a férjem haragunid fog.


Neked nem csak pénzügyi bajod van súllyos önértékelési gondod és szülés utáni depressziód fordulj orvoshoz.

2010. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!