Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ezügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezügyben?

Figyelt kérdés

elakarok válni a férjemtől súlyos gondok miatt..

viszont a babánk csak 6 hónapos a lakás amiben élünk az a szüleimé.. közös vagyonunk : hűtö , tv, ágy..

most mennyi idő lenne elválnom tőle..?

pici babával mi lesz?..

és ha a férjem nem akar kiköltözni a lakásból?

végül is én tettem tönkre a házasságunkat.

a babát se akarom elvenni tőle de oda se akarom adni

ő nem tudná nevelni sokat melózik.de félek hogy elveszik tőlem a kislányomat..de már nem szeretem a férjem és elakarok válni,,

de nem akarom hogy évekig elhúzodjon..

mit tegyek..?


2010. szept. 8. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,egy beszélgetést megér ez a dolog,mindenre van megoldás. Esetedben az öngyilkosság,vagy a család elhagyása NEM az! Mit oldana meg az,attól a probléma még megmaradna,ráadásul duplán. Ha már a válást is fontolgatod,ülj le vele mond el őszintén a problémát. Mit veszthetsz vele?

Továbbá ajánlanám figyelmedbe: [link]


Fel a fejjel!

2010. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

beszéljetek!!!!!!

És mond el neii mit csináltál, meg mi a baj azután majd kiderül hogy tudtok-e együtt lenni. A kérdéseidre is csak akkor kapsz választ egyébként ha tudod ő mit akar.

Miért kell rögtön elvállni, lehet simán helyrehozható a dolog amiket leírtál az alapján.

2010. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon meg vagy rémülve és össze vagy zavarodva. Először nyugodj meg! Nem a világ omlott/omlik össze.


Azt, hogyan reagál a párod, akkor fogod megtudni, amikor elmondod neki, vagy másképp kiderül. Szerintem jobb, ha te mondod el. Ami utólag derül ki, az általában rosszabb szokott lenni.


Az, hogy te már nem szereted őt, a te döntésed. Viszont ha jól értem, ezt arra akarod alapozni, hogy SZERINTED hogyan fog ő viselkedni abban a szituációban, amit TE teremtettél, és amit még nem tudsz előre biztosan. Ugye érted ebben a logikai hibát?


Ha nem, akkor elmondom, hogy mit látok én. Hibáztál. Nem vagy képes feldolgozni ezt. Inkább tönkre teszed az egész életed. Mintegy megbüntetve magad a hibáért.


Két dolog jut eszembe erről:


1, Én is maximalista szellemben lettem nevelve, még mindig elég magasra teszem a mércét, de már gyógyulófélben vagyok.


2, Az odáig rendben lenne, hogy megbünteted magad valamilyen módon, de ez a mód, amit te választottál, tönkreteszi ártatlanok életét is. (Párod, gyereketek.) Ezért ez a mód egyszerűen ROSSZ.


Kérj külső segítséget! Keress valakit a saját környezetedben, akit ismersz és akire számíthatsz. Lehet barát, rokon, lelkipásztor, pszichológus. Bárki lehet, akiben megbízol. Neki mondd el részletesen a történteket, és hallgasd meg a tanácsát! Aztán gondolkodj! Hagyj fel a saját sorsod rombolásával!


Valójában magadra haragszol, magadat nem szereted. Ennek semmi köze a párodhoz. Meg kell tanulnod szeretni saját magadat! A hibáiddal együtt. Senki nem tökéletes. Ha ez megvan, már szereted magad, és MÉG MINDIG el akarsz majd válni, akkor megteheted. Addig ez egyszerűen felesleges, mert a hiba nem ott van, ahol keresed. Legalábbis nekem ez nagyon gyanús...

2010. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Inkább elválsz, mintsem őszinte legyél a férjeddel?

Emiatt baromira érdemes volt férjhez menni, nem csodálom, hogy ilyen szépen áll az ország válási statisztikákkal...


tudod mit válj el, legalább szerencsétlen pasi megszabadul egy idiótától.

2010. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

A családi kasszából vetted ki a pénzt? Hogyhogy nem vette észre? Öngyilkosság, mi? És mi lesz a kislányoddal? Írtad, hogy a férjed úgyse tudja felnevelni.

Még valami: a házasság mindig 2 emberen múlik, nem az egyiken, nem a másikon és nem egy harmadikon. Úgyhogy ne légy olyan büszke magadra, nem te tetted tönre egyedül. Vagy benne volt a férjed is, vagy tönre sem ment még.

2010. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha szereted a férjedet, a kislányodat, és nem változtatnál a házasságodon, és az életeden, ha nem lenne ez a kétségbeejtő pénzügyi dolog, akkor ne válj el. Viszont rögtön elmondani a problémát a férjednek, és megkeresni a megoldást. Az öngyilkosság nem megoldás erre a problémára, szerintem.
2010. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%

Nézzétek, szerintem megcsalta, másba szerelmes, ennyi.

El kell válni. Mivel a szüleidé a lakás, egyszerűen a férjednek mennie KELL. Ez ellen nem tud tenni. Amikor te azt mondod.

A tulajdonos ki is jelentheti onnan simán, meg se kérdezik őt. Ennyi.


A baba nálad marad, hiszen kicsi.

Ha nem akarod a férjedtől elvenni, akkor korlátlan láthatást biztositasz neki.


Mivel nincs sok ingóságotok, ezért akár meg is egyezhettke mindenben (láthatás, anyagiak), igy gyorsan is elválhatsz, de ha nem akar megegyezni és sokáig húzódik, azt se értem, miért probléma, ha már nem éltek együtt, akkor a papir majd csak később lesz meg és kész, semmi gond.

Gyerektartást onnantól köteles fizetni, hogy külön éltek, tehát ezzel a résszel se lehet gond, feltételezem, hogy ha a papir csak egy év múlva lesz meg, akkor se dől össze a világ.

2010. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 12. 09-es. A kérdező világosan leírta a kommentjében, hogy pénzügyi problémák miatt akar válni. Megcsalásról szó sem volt.
2010. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

12:09 leírta a kérdező mi a gond, a többi a te fantáziád szüleménye, mondhatom úgy is, hogy ki mint él úgy ítél; érdekes életed lehet, de ez már a te dolgod.

Kedves kérdező! Leülsz a pároddal és megbeszéled a dolgokat. Nyugodtan tisztázzátok mi az ami veled történik most. Hatalmas feszültség gyűlt össze benned, ami most elhomályosít. Nézd felülről a dolgaidat. Te mit tanácsolnál, ha egy idegen írja ezeket a sorokat. Butaságot meg felesleges csinálni. Fel a fejjel!

2010. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi a bátorítást
2010. szept. 8. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!