Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban váló ok a rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban váló ok a rendszeres megcsalás vagy sok itt az álszent?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 19:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy sok-e itt az álszent, nem is érdekel.

Az én szememben nemhogy rendszeres, hanem egyszeri megcsalás is egyértelműen az.

2022. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem körülményektől függ.

Nem mindegy, hogy egyszeri vagy rendszeres volt. Nem mindegy, hogy a kapcsolat milyen stádiumban volt. Ha állandóan veszekedtünk, és akadt egy lehetőség, amivel élt a párom, lehet, hogy meggondolnám, hogy én mit rontottam el.

Persze nagyon nehéz lenne megint felépíteni a bizalmat, ha nem lehetetlen. Az is kérdés, hogy van-e gyerek, mert ha igen, akkor érdemes megpróbálni újra megbízni egymásban. Ha tényleg egyszeri botlás volt, és látnám az őszinte megbánást.

Viszont ha szeretőt tartana mellettem, miközben úgy tűnik, hogy minden rendben köztünk, az egyértelmű válóok.

2022. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%
Nálam azonnal kuka lenne. Kiforgatnám mindenéből, és gondoskodnék róla, hogy soha ne lathassa a gyerekeit. A birosagon mindent osszehazudnék rola!
2022. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Hát a másik szerint is az lesz, mert ha engem megcsal valaki, attól utána külön élek akkor is, ha egy lakásban vagyunk. Magamra főzök, mosok, nem alszunk egy ágyban, de még csak nem is köszönök neki.
2022. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
46%

Vállalva a lepontozást!

Igen sok itt az álszent, mivel soha nem történt meg vele, vagy nem derült ki. Ettől függetlenül bőven válóok, csak az emberek 100 másik szempontot is figyelembe vesznek, mielőtt megteszik, vagy éppen nem.

2022. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Igen válóok.


Csak sokan nem merik ezt meglépni.

2022. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

Igényes embereknek 1 megcsalás is egyértelműen váló/ szakító ok. Ebben nincs semmi álszentség. Teljesen alap dolog.

Én annó a vőlegényemet dobtam ki mikor kiderült hogy megcsalt. Ugyanazzal a lendülettel el is válnék ha házasságban történne.

2022. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
18%

Csak akkor válóok, ha a férfi nő nagyjából egyazon fizetési szinten van.

ha a férfi 50-100 ezer ft-tal többet keres, erősen meggondolja ezt minden nő.

Főleg ha van hitel,autó.

ha gyerek, akkor általában elnézik a megcsalást, elég sokáig.

Van egy dirrdurr.De lenyugszanak a nők.

Tudják hogy máshol is megcsalják majd őket, mert elhíztak a szülés után,narancsbőrösek, és integető marinéni izmuk is karjukon, ami nagyon nem szexi.Főleg nem nyáron, kis topban.

2022. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Mathus ***** válasza:
23%

a kérdésre: sok az álszent és nem válóok. arról gondolom azért szoktatok olvasni, hogy mi a párkapcsolatok dimanikája, milyen szakaszai vannak, vagy a szappanoperákból és a bulvárból informálódtok?

#3: neked önértékelési- és impulzus kontroll problémáid vannak, passzív-agresszív személyiséggel megfejelve.

2022. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

Olvass válási statisztikákat.

Pontosabban: a házasságok mekkora hányada végződik válással (majdnem a fele)

és mi a leggyakoribb váló ok (megcsalás)


Ha már beleveted magad a kutatómunkába akár annak is utána nézhetsz hogy melyik nem adja be gyakrabban a valókeresetet...

2022. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!