Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban váló ok a rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban váló ok a rendszeres megcsalás vagy sok itt az álszent?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 19:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mert a te férjed egy szar, azzal nyugtatod magad, hogy minden férfi az? Különben elbasztad az életed, azt meg nehéz beismerni.
2022. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, másnál hogy volt. Nekem sem hitték el, hogy nem csak a szám nagy. Aztán zárat cseréltem.
2022. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
20. Azért mert a te partered félredugna ha kellene másnak is, vagy meg is tette már, ettől még nem mindenki ilyen.😂
2022. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
13%

Ha ötvenes vagyok és van egy bűbájos 30-as nőm, akit imádok és akkor dugok meg amikor akarok akkor nem.

Ha van egy házsártos, elhízott, lusta feleségem akkor megcsalás sem kell hogy otthagyjam.

2022. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
11%
Nőknél sok az életszínvonal fontosabb nekik mint a kapcsolat vagy a szex.
2022. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
17%
Szingli barátnőm - 45 eves- osszejott egy nem elvalt de kulonelo pasival. Amikor a feleseg ezt megtudta, teljes gőzzel rahajtott, hogy visszaszerezze az addig semmibe vett férjét. Persze a férj visszament, hiszen a nos férfiak ritkán váltani.
2022. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés nélkül válóok. Azzal nem tudok mit csinálni, hogy sokan annyira nyomorultak, hogy nem tudnak/akarnak/mernek befejezni egy kapcsolatot, mert a hitel, a gyerek, a megszokás, aszomszédmitszól... 🤷
2022. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Az exemet rendszeresen megcsaltam és utólag nagyon megbántam. A jelenlegit elhatároztam, hogy nem csalom meg, rendes leszek. Minden lehetőségemet skipeltem. Ő csalt meg. Gondoltam ez a karma, megérdemlem, együtt akart maradni velem, együtt maradtunk. Cserébe én csalom meg, amikor csak lehetőségem van rá titokban. Jobb lenne őszintén, de nyitott kapcsolatot nem akar. Hármas, négyes, swinger módjával van és nekem is kell az érzelem, meg a kettes kaland.
2022. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%

Én az elsőt elnéztem, de leszögeztem, hogy először és utoljára. Másfél évvel később megint lebukott, a saját szememben sem alázhattam magam annyira, hogy megint elnézzem. Meg amúgy kinek kell hosszútávon egy ilyen jellem. A fiunk 13 volt a váláskor, leültettem őket együtt és hagytam, hogy az apja úgy mondja el neki a dolgokat, ahogy ő akarja. Az a gyáva, kifogáskereső sunnyogás, amit ott előadott volt az utolsó szög a koporsóban, akkor ábrándultam ki belőle végleg.

A kérdésedre válaszolva: aki tartósan benne marad egy sorozatos megcsalásokkal terhelt kapcsolatban, az megérdemli.

2022. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint nem hagytad, hogy együtt megbeszéljék, ha tudod mi hangzott el ott.
2022. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!