Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valóban váló ok a rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban váló ok a rendszeres megcsalás vagy sok itt az álszent?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 19:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
44%
Az egyszeri megcsalás szerintem nem az. Ott még érdemes egy esélyt adni. A rendszeres viszont mindenképp kuka, az sose fog megjavulni.
2022. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
36%
A rendszeres megcsalásnak is van oka. Meg kell beszélni a problémákat.
2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
általában az a jobbik eset, amikor még a megcsalás előtt megbeszélik a problémákat, hogy ezeket megelőzzék...
2022. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
78%

Igen...


De sok helyen előfordulnak problémák a megvalósításával kapcsolatban....


- aki elmenne , az mondjuk nem tud mert nincsenek már szülei vagy rossz a családi helyzet

- lehetnek anyagi okai, illetve a Jólét miatt....a jólétet kevesen adják fel, vagy aki elmenne az nem megy mert vagy egyáltalán nem dolgozik vagy nincs pénze

- aztán a gyerekek miatt...ha kicsik azért nem , ha nagyok azért nem...mert bizonyám olykor több a gond az idősebb gyerekekkel mint a kicsikkel...szeretnek nagyon beleszólni és zsarolni is


szóval a kényszer és a pénz az nagy úr

2022. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellene megbeszélni a problémákat, hogy ne legyen megcsalás. Ha az már megtörtént, nincs miről beszélni, hisz nincs is már kapcsolat. Aki megcsalja a párját az ezzel együtt a saját részéről be is fejezi az adott kapcsolatot. Csak erről rendszerint nem szól a másiknak, lapít, sunnyog, Ami gerinctelen húzás.
2022. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%
Az egyszeri is az lenne, a rendszerest nem várnám meg. Nevetséges... Kuka azonnal.
2022. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
35%

Akkor a válasz a kérdésedre adott, igen, sok itt az álszent.

Persze a válaszadók életkorára is kíváncsi lennék.

Én 46 éves vagyok, két gyerekünk van. 20 éve vagyunk házasok, és voltak már mélypontok a kapcsolatunkban. Szerencsére a férjem nem különösebben gazdag és nem is különösebbe jóképű. De ha éppen egy válságos időszakunkban rávetette volna magát egy kolléganő, nem biztos, hogy nemet tud mondani. Nem minden férfi tud. Az egy más kérdés, hogy nem keresi az alkalmat, így szerencsére rá nem is vadásznak, mert nem milliárdos vezérigazgató.

Szóval ha megcsalna elgondolkodnék, hogy én mit csináltam rosszul, mivel elég jól ismerem, és tudom, hogy nem az a fajta, aki szeret félrejárni.

Szóval persze, húszévesen rá lelhet vágni, hogy azonnal elválnék, de ha valaki abba az élethelyzetbe kerül, akkor kíváncsi lennék a reakcióra. És ezt úgy mondom, hogy anyagilag el tudnám tartani magam, de továbbra is azt mondom, hogy mérlegelni kell a körülményeket. Hány alkalom volt, egyszer botlott, egy alkalmi d.ugásra mondjuk egy céges bulin ittasan, vagy tartós volt a dolog? Voltak érzelmek? Mi akkor milyen viszonyban voltunk egymással? Én megtettem mindent, ami tőlem telt?

2022. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
17/17 a kérdés tartalmazza, hogy "rendszeres"
2022. jan. 16. 22:14
 19/33 anonim ***** válasza:
90%

17. Azt írtad kíváncsi vagy a válaszadók korára, párkapcsolati körülményeire.

Nos én 36 éves vagyok, 12. éve együtt vagyunk, 10 éve házasságban, a kisfiunk 2 éves múlt. Nehézségeink gyakorlatilag csak anyagi jellegűek voltak eddig, a kapcsolatunk erős és stabil a kezdetektől.

És nem, egyetlen alkalmat sem bocsátanék meg, mert ennél többre becsülöm önmagamat, a saját értékemet, és a kisfiunknak sem vagyok hajlandó rossz példát mutatni, hogy majd ha felnő, megelégedjen egy olyan partnerrel aki megcsalta, porig alázta őt. És hazudni sem akarok neki arról, hogy a szülője jó ember, ha egyszer nyilvánvalóan nem az, mert aki ilyet tesz a párjával, az nem az.

Egy igazi társ pedig nemet tud mondani akkor is ha mások kezdeményeznek nála. Legyen az nő, vagy férfi. Aki nem tud az nem is akar... Szóval nem érdemli meg a családját.

2022. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
32%

Bocsi, igaz. A rendszeres megcsalás természetesen válóok. Szerintem mindenkinél. Ha nem is költöznek szét anyagi okokból, akkor marad a nyitott házasság.

19-es, majd még ér meglepetés.

2022. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!