Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
A problémám h a kisgyerekem apja kegyetlen undorító dolgot követett el ellenem. Én nem bírok velemaradni ezek után, szeretnék szabadulni tőle, de persze a gyermekétől nem szakítanám el. Viszont ő elég megszállottként viselkedik velem, nem enged új életet kezdeni ha csak találkozok vki hímneművel, legyen az haver v tesóm párja, elkezd tombolni h én csak az övé lehetek. állandóan a nyakunkra jár és elsősorban nem a gyerekhez hanem hozzám jön, én a történtek után még egy haveri viszonyt felajánlottam de mindig próbálkozik és ha elutasítom teljesen elborultan viselkedik lelki terrorban tart. én még szeretem de nem érti meg h amit tett arra nincs bocsánat. szeretném ha leszállna rólam de 1éve ez megy. már elmenekülnék szívem szerint de a gyereket sem akarom tőle elvenni mert szegény nagyon szereti bár nem éppen mintaapa. mit tegyek?
2010. szept. 10. 22:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Nézd, te szereted őt, ő szeret téged. Nem tudom elképzelni mi ez az undorító dolog, de gyanítom mocskosul megbánta, ha már 1 éve ezt csinálja. Én a helyedben átgondolnám még egyszer. Tökéletes ember nincs, bizony mindnyájan követünk el hibákat, ki súlyosabbakat, ki kevésbé súlyosabbakat. Dicséretes, hogy nem akarod elszakítani a gyereket, de magadat se szakítsd el tőle, ha szereted őt. Magaddal cseszel ki. Tudom milyen szar érzés túllépni és megbocsátani, de pont ebben rejlik az egyik bölcsesség. Egy hiba miatt nem hagynám széthullani a családom, főleg ha még mindig megvan az az érzés. Ha őt szeretem kezdeni sem tudnék mással. Gondold át még egyszer és menjetek el párterápiára. Ő megfogadja, hogy többé nem tesz ilyet, te pedig megtanulsz továbblépni. Ha még egyszer előfordul már ne bocsáss meg, de most én a helyedben erősen elgondolkoznék rajta.
2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
nem fogalmaztam jól egy éve megcsalt azóta szeretném lezárni és nem engedi, és ezek után lebukott nemrég h bigámiára készül. ezt nem tudom megbocsátani.
2010. szept. 10. 22:10
 3/28 anonim ***** válasza:

Esetleg kérj felügyelt láthatást, de ha van már bírosági határozat a láthatásról csak az adott időben enged a gyerekhez. Ha máskor is jön ne enged a lakásodba, akkár rendőrt is hívhatsz mert a vállásal ti jogilag idegenek vagytok nem jöhet mehet hozzád amikor tetszik.

Légy erős és ne engedj a terrorjának.

2010. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Miert engeded be a hazba/lakasba? Zarcsere, telefonszamcsere. Ugysem a gyerekhez megy, azt mondod. Majd ha megigeri, hogy normalisan viselkedik veled, akkor ujra mehet es nem hozzad, hanem a gyerekhez. Ezt kellene vele kozolni.
2010. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Feleségül szeretett volna venni egy másik nőt is melletted? Azt, akivel megcsalt? Együtt van még vele? Meg tudja fordítani néha az embert egy harmadik fél, még ennyire is, mint a te párodat. Én továbbra is megbocsátanék, ha lezárta volna a kapcsolatát és beismerné, hogy hülyeséget csinált, mert ez tényleg előfordulhat. Szóval én továbbra is átgondolnám még egyszer, főleg, hogy szereted. Borzalmas, ha szétmegy egy család :( Egyébként minden tiszteletem a tiéd. Felülemelkedtél a sérelmeiden és nem vetíted ki a gyerekre, nem zsarolod a gyerekkel. Nagyon tiszteletreméltó a viselkedésed, nem hiszem hogy tudod mekkora ritkaságnak számítasz manapság. Más oda se adná a gyereket és ott fejné le anyagilag ahol tudná. Gondold át még egyszer és kívánom, hogy boldog légy! :)
2010. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Vedd komolyan a fenyegetéseit, de engedd megfélemlíteni magad. Azt javaslom nézz körül a nane.hu-n, hívd is fel őket, el fogják mondani, hogy milyen jogaid vannak, és gyakorlati segítséget is kaphatsz, ha egyedül nem tudsz kimászni ebből a helyzetből. Legyél erős!
2010. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Hát ez tök jó! Te szereted, ő is szeret, a gyereket is szeretitek és mindenki szenved. Anyaként nem lennék büszke magamra, hogy itt szappanoperázok ahelyett, hogy partner lennék a kapcsolat rendezésében. Ez nem csak a Te nyomorodról szól.

Jól megragadod a tökeit, hogy elmész a kicsivel a világ végére, ha mégegyszer félrekefél, aztán meglátjátok, miként alakul.

Ismerek pasit, akit így le lehetett állítani, mert bár a nejével snassz volt neki a szex, a gyerekeit jobban szerette annál, hogy kockáztasson.

2010. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ahhoz h ezt kérjem kell vmi kézzel fogható indok? mert jól csinálja nincs semmim ellene már fel akartam jelenteni mert nem engedett ki a lakásból fenyegetőzött de semmi nem lett mert nincs nyoma... még egy hangos vita sincs mert nem kiabál sms sincs... személyesen és csendben teszi még egy használható hangfelvételt se sikerült összehozni
2010. szept. 10. 22:18
 9/28 A kérdező kommentje:
számtalanszor végigjátszottam h zárcsere számcsere költözés is volt és ideig-óráig normális volt aztán kezdte elölről. a nővel megcsalt egy ideig vele volt de közben jött is volna vissza. amikor megbocsátottam azt hittem minden ok és aztán jöttem rá h a hölgy rólunk nem is tudoott semmit és h lánykérés volt azóta h mi együtt vagyunk. sajnos olyan a munkája h meg tudta csinálni...
2010. szept. 10. 22:22
 10/28 anonim ***** válasza:

Nem értem..miért hibás itt a kérdező?

A hapsi megcsalta, most 2 nőt akar egyszerre, nem szereti igazán a gyereket, ha bezárja őket. Az anya szereti mert áldozatokat hoz érte, de az apa..Miért kéne megalázkodnia a kérdezőnek?


18/L

2010. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!