Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
A problémám h a kisgyerekem apja kegyetlen undorító dolgot követett el ellenem. Én nem bírok velemaradni ezek után, szeretnék szabadulni tőle, de persze a gyermekétől nem szakítanám el. Viszont ő elég megszállottként viselkedik velem, nem enged új életet kezdeni ha csak találkozok vki hímneművel, legyen az haver v tesóm párja, elkezd tombolni h én csak az övé lehetek. állandóan a nyakunkra jár és elsősorban nem a gyerekhez hanem hozzám jön, én a történtek után még egy haveri viszonyt felajánlottam de mindig próbálkozik és ha elutasítom teljesen elborultan viselkedik lelki terrorban tart. én még szeretem de nem érti meg h amit tett arra nincs bocsánat. szeretném ha leszállna rólam de 1éve ez megy. már elmenekülnék szívem szerint de a gyereket sem akarom tőle elvenni mert szegény nagyon szereti bár nem éppen mintaapa. mit tegyek?
2010. szept. 10. 22:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

3. helyre költöztem el azóta de figyeltet... és a gyereket meddig hurcoljam... ez is borzasztó.

amúgy nem abból gondoltam amit írtál, nőies válasz volt.

2010. szept. 10. 22:45
 22/28 anonim ***** válasza:

Hát ezt szerintem próbáld meg nagyon gyorsan lezárni, nehogy valami bajod essen esetleg. Úgy értem nehogy bántalmazzon. Valakinek muszáj lenne a segítségét kérned, mert szerintem nem kerek százas a pasi, ez nem normális dolog, amit csinál.

Én nem gondolkodnék a helyedben békülésen, ez nem az az eset.

2010. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Egyébként most gondolkozom,hogy nem lehet, hogy csak ámította a nőt azzal, hogy feleségül veszi? Amikor a férfi szeretőt tart, akkor rendszeresen az a duma szokott lenni, hogy elhagyja a felesését és elveszi őt, holott esze ágában sincs. Azért a két feleség dolgot itt elég súlyosan bünteti a törvény, nem hinném, hogy ilyet megtenne, viszont ezt így már én sem bocsátanám meg, hogy visszafogadtad a megcsalás ellenére, megpróbáltad megoldani, de ő visszaélt vele.
2010. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
a békülés már kizárt, nane azt mondta költözzek na jó de még meddig egy kisgyerekkel? na de ha felügyelt láthatást kérek kell ezeket bizonygatnom?
2010. szept. 10. 22:50
 25/28 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ámította-e mert elég komoly nyomozómunka eredménye volt h ezt megtudtam és eléggé komolynak tűnt. de ha csak duma akkor is undorító.
2010. szept. 10. 22:53
 26/28 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg az :( Én azt hittem ennél sokkal lazább dologról van szó, de írtad is, hogy bántott téged. Ne tűrd el, hogy bántson! Még ilyet, hogy bántott, de okosan, hogy ne maradjon nyoma. Meg sem fordult a fejemben, hogy ez ennyire durva, csak most olvastam el még egyszer és akkor láttam meg. Ez tényleg nagyon durva. Én is biztosan költöznék, ha tehetném.
2010. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell semmit bizonyítanod, a NANE-nál már ismerik az ilyen helyzeteket, pontosan tudják, hogy nem szabad megvárni amíg féltékenységében valóra váltja a fenyegetéseit, és igen, a lelki terror, a zsarolás, a fenyegetés is indok arra, hogy távol tartsd magatoktól ezt a "férfit"!
2010. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erőszakos akkor nincsenek igazi érzései, lépj le és a gyereknek is jobb lesz, ha nem látja, mert jobban el fognak durvulni a dolgok. Aki agresszív az is marad. Bigámia? Hogy képzeli,hogy Te ne kezd ezután mással új életet, ez komoly???
2010. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!