Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
A problémám h a kisgyerekem apja kegyetlen undorító dolgot követett el ellenem. Én nem bírok velemaradni ezek után, szeretnék szabadulni tőle, de persze a gyermekétől nem szakítanám el. Viszont ő elég megszállottként viselkedik velem, nem enged új életet kezdeni ha csak találkozok vki hímneművel, legyen az haver v tesóm párja, elkezd tombolni h én csak az övé lehetek. állandóan a nyakunkra jár és elsősorban nem a gyerekhez hanem hozzám jön, én a történtek után még egy haveri viszonyt felajánlottam de mindig próbálkozik és ha elutasítom teljesen elborultan viselkedik lelki terrorban tart. én még szeretem de nem érti meg h amit tett arra nincs bocsánat. szeretném ha leszállna rólam de 1éve ez megy. már elmenekülnék szívem szerint de a gyereket sem akarom tőle elvenni mert szegény nagyon szereti bár nem éppen mintaapa. mit tegyek?
2010. szept. 10. 22:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ja hogy te már egyszer visszafogadtad és ő tovább csalt? Na ezt nem gondoltam, azt hittem ez egyszer volt és te akkor berágtál és azóta semmi. Akkor visszavonom.
2010. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
hiányosan fogalmaztam mert nagyon megalázó ez nekem.
2010. szept. 10. 22:32
 13/28 anonim ***** válasza:

ma 22.07-es!

Te férfi vagy, vagy nő? Bocsánat, hogy belekérdezek

2010. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2010. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
teljesen nő
2010. szept. 10. 22:34
 16/28 A kérdező kommentje:
bocsi egyértelmű volt :D
2010. szept. 10. 22:35
 17/28 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad megalázva, ez nem a te hibád, nem téged alázott meg ezzel és biztos vagyok benne, hogy nem néz le ezért téged senki. Így hogy mostmár elmondtad már jobban értem hogy van a dolog, bár elképzelni még mindig nem tudom mennyire durva, hogy nem enged ki, mármint nem tudom hogyan képzeljem el. Fizikailag is durva veled?
2010. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Te komolyan nőnek néztél kérdező? Pedig engem minden nap havernek meg öcskösnek szólítanak itt, már az agyam eldobom ettől :D De végre valaki, aki nőnek néz :D


Ja és ez esetben a tanácsom, hogy tényleg költözz el, a láthatást pedig úgy oldjátok meg, hogy kb. a távolság feléig elviszed kocsival a gyereket és ott találkoztok, nem tudom ez anyagilag mennyire jelentene problémát, de szerintem ez lenne a legjobb megoldás jelenleg.

2010. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésért! Kicsit férfias az írásod, de minden elismerésem a Tiéd én nem tudnék megbocsátani a kérdező helyében, ez szerintem nagyon durva.
2010. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
hát a teljes kép kedvéért amikor megtudtam h megcsal odaköltözött de folyton keresett napi szinten h béküljünk ki, még kedvesen, kibékültünk, úgy tűnt minden ok, aztán megtudtam h még mindig együtt vannak aztán megtudtam a lánykérést és hónapok óta próbálok szabadulni de nem hagy, találkoztam egy kedves barátommal ezen is bekattant h nekem csak ő lehet pedig baráti beszélgetés volt és nem is kettesben. és volt durva de ésszel, nem maradt nyoma. amikor nem akartam beengedni akkor ott ült az ajtóban h ha ő nem jön be akkor én se fogok ki, vagy amikor ottvolt és elkezdett kötözködni el akartam menni a kicsivel és nem engedett. és az illető hölggyel mai napig együtt van de engem nem hagy. viszont azt nem tudja h rájöttem h megkérte a hölgy kezét.
2010. szept. 10. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!