Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ilyen a párom? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a párom? Normális ennyit veszekedni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenért veszekszik velem. Ha takartani kellenne, elmondja 5x és csodálkozi, h ideges leszek. Gyerek mellett nem lehet mindent tökéletesen csinálni. Bezzeg havigyázni kell a gyerekre, az már nem tetszik neki. Kezd eviselhetetlenné válni ez az egész.
2010. szept. 14. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem túl kedves apárod,szerintem ez nem normális,mert ha van gyerek akkor megérthetné h. neked nehéz most és ahelyett h. veszekdne és elégedetlenkedne, inkább segíthetne a házi munkába.Mert nem törne le a keze ha 1 órát besegítene,még ha dolgozik is.(amikro egyedül élt,ki takarított rá?)
2010. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak a takarítás miatt veszekszik, ugye?Hanem mindenért.Elég rossz előjel.Én a helyedben rákérdeznék, hogy ugyan mondja már meg, hogy mi a baja, és ha valami nem tetszik, akkor megoldjuk együtt, találunk rá megoldást, de tuti, hogy nem tűrném az állandó feszültséget.

Szerintem más valami van a háttérben...

2010. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyerek mellett valóban nem lehet minden tökéletes. Én örülök,ha fel seperni hagy a kicsi(14 hós és veszett 1 gyerek)persze velem is vitázik a párom ilyenkor.

Van, hogy csak azért, mert ideges és rajtam csattan az a bizonyos ostor. Nem könnyű ilyenkor. És én, ilyenkor nem állok mellette, hanem vitázok Vele, pedig nmeg kellene értenem, és megnyugtatnom.

Nem lehet hogy,Nálatok is ez áll fenn?

2010. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem ezért veszekszik. Ne legyen így, de attól tartok, el akarja kezdeni rombolni az önbizalmadat, hogy a végén elhidd Magadról, hogy semmit nem csinálsz jól. Vagyis önmagadban keresd a hibát, hogy ő miért nem boldog. Én a helyedben eléállnék, közölném vele határozottan, nevetséges, hogy az élő fába is beleköt, mit akar elérni, gerincesebb lenne, ha beismerné, hogy "büdös" neki a családi élet, nem erre számított, nem így akar élni. Meg, hogy találja ki, mit akar, ne Téged tegyen lelki nyomorékká.
2010. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

lehet ez csak egy ürügy..mert más nő jött a képbe..mert unalmas és büdös a családi élet..

huh ekkora szemétláda férfiakat...

2010. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a házasélettel van gond köztetek. Sokszor akkor szoktak mindenért veszekedni a férfiak, ha nem kapják meg a normális mennyiségű szexet.
2010. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja mert egy nőnek legyen mindenhez kedve,meg fogja be a száját. A vicce az, h én sose cseszegetem semmivel,csak megkérem. Igazatok van,örülne neki, h játszhat agyerekével Én alig várnám, h játszak vele, ha munkából hazajövök.
2010. szept. 14. 16:39
 8/13 anonim ***** válasza:

örülnék, ha lenne egy olyan lány, akinek segíthetnék, aki helyett sokmindent megcsinálhatnék.

Na igen, ilyen is van.


Nem mindenki egyforma. Viszont a veszekedések sorozata elhidegüléshez vezethet. Szexualitás rendben van? Ez is lehet az egyik fő ok.

2010. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szilvia33333 válasza:
Szia, szerintem a párod egyáltalán nme megértő és nem segítőkész. Gondolom már megpróbáltál vele beszélni, ha nem akkor komolyan üljetek le és nyugodt hangnembe mond el mi bánt téged, de ne kiabálj mert akkor ő is jogosan kiabál. Ha nem használ gondold el milyen lenne nélküle h tudnál megélni.mindenre van megoldás, de egy boldogtalan kapcsoltnál nincs rosszabb.MIndenkinek jár a boldogság,neked is,és ha csak ugy leszel boldog ha külön vagytok(akár 1 kis ideig is h rádöbbenjen) akkor nem szabad félni a lépéstől
2010. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen a stílusod otthon is, akkor megértem a párod. Szerintem próbálj meg egy kicsit kedvesebb lenni vele, közelíts felé az ágyban is, és kedvesen mondd el neki a problémádat, ne így, mert akkor csak olajat öntesz a tűzre és pont az ellenkező hatást éred el.
2010. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!