Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy igazán lovagias férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán lovagias férfi elzavarná a nőt ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nekem fontos a lovagiasság, az egész életemet ez uralja, utálom a férfiközhelyeket és a tipizált férfihülyeségeket.

A párom szünetet szeretne tartani a kapcsolatunkban. Lehet, hogy szakítás lesz, de nem 100%. Nálam lakik. Annyira nem vagyok gazdag, hogy "végkielégítést" tudjak adni, de a fizujából még egy albira sem nagyon telne neki. Sokan írták, mondták, hogy hajtsam el, ne legyek a balekja, hogy itt lakhat stb. Sőt! Legyek férfi, aki nem taknyol, hanem szigorúan lép. Mármint, hogy elhajtom innen a lányt. (Egyenlőre nem veszett fejsze még, nem kizárt, hogy menthető a kapcsolat).

Szerintetek nem ÚRIEMBERHEZ MÉLTÓBB, ha nem küldöm el, hanem kivárom a döntéshozatalát és nem sürgetem?


2011. júl. 21. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha menthető a kapcsolat, akkor ezen dolgozzatok. (Mind a ketten)

Miért akar a lány "szünetet", és ezt hogy képzeli el, milyen formában, ha együtt akar lakni?

"Szünetbe" én abban az értelemben nem mennék bele, hogy pl. mással is kavar. Én nem hiszek abban, hogy "na drágám beraklak egy fiókba, majd ha úgy gondolom, kiveszlek" De persze tudni kell, miért alakult ki ez a helyzet.

Nyilván nem lovagias kidobni, de tisztázni kell, ki mit akar a másiktól.

2011. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kössetek ki előre egy határidőt, amikorra eldönti, hogy mit akar. Ez ne több hónap legyen, hanem max egy-két hét. Valószínű, hogy már kerülgetik egymást valakivel, kialakulóban van egy új kapcsolat, de mivel magát nem tudja eltartani, ezért téged addig tart bizonytalanságban, amíg a másik fickóval annyira összejön, hogy hozzá költözhet és majd ő eltartja. Az nem úriemberhez méltó, ha hagyod magad hülyének nézni. Sajnálom. Kívánom, hogy ne legyen igazam, de többnyire így szokott működni.
2011. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, ha nem valami kibékíthetetlen parázs vitában vagytok (pl. ő megcsalt téged, vagy hasonló), addig maradhat nálad a lakásban, míg el nem dől, hogy mi van, ha szépen szakítatok, akkor akár utána is egy darabig, míg talál magának helyet, ahová mehet, DE minden költséget felezzetek stb, szóval ne tartsd el semmiképp.
2011. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy ha valóban szünetet szeretne tartani, akkor elköltözne magától, mert csak úgy tudhatjátok meg, hogy valóban hiányoztok-e egymásnak, tudtok-e egymás nélkül élni.
2011. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
ne hajtsd el..hisz egykor szeretted..és ne is sürgesd.
2011. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

De hiszen már döntöttél!

Az összefoglalódból az derül ki, hogy nem nyalogatod sértetten a sebeidet, nem haragszol rá, nincs benned indulat.

Ha így van, miért ne maradhatna?

Ha mind a kettőtöknek megfelel, ne törődjetek azzal, ki mit mond.

2011. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de hogy szünet ez, ha továbbra is ott akar lakni? :O


és milyen fizetésből nem telik albérletre? diáklánnyal összeköltözve 25-ért már találna...

2011. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Na ja, de ő külön bérleményben gondolkodott. 30 éves már, egy viszonylagos (általam) jólét után nem menne társbérletbe. Ráadásul kutyái is vannak, tehát az igazi az az önálló ház lenne, de hát azt tudjuk, hogy nem olcsó mulatság. Mehetne az anyjához is, meg is van a szobája még, de oda nem akar.

(Nekem van egy olyan érzésem, hogy csak "makrancolás", és furcsa módon egyik index fórumon meg mintha annak drukkolnának, hogy menjünk szét.)

2011. júl. 21. 19:52
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Hát, az biztos, hogy semmi lovagias nincs abban, ha páros lábbal kirúgod. Ha pedig még mentenéd a kapcsolatot, akkor biztos, hogy nem tenne jót.
2011. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Egy ismerősöm, miután elvált, az anyósához költözött.

Egy másik ismerősöm önként(!) kiköltözött a saját házából a gyerekekkel és otthagyta a férjére.

Megint más hagyta, hogy a volt csaja nála lakjon, míg megfelelő bérlakást nem talál az új pasijával. Azóta is jóbarátok.

A nyavalya se egyforma, miért lenne akkora baj, ha nálad lakik, míg döntésre jut? Főleg, ha ez neked is megfelel.

A kulturált és megbocsájtó magatartás nem szabad, hogy ciki legyen!

2011. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!