Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Exem még érzéseket táplál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem még érzéseket táplál irántam, közben pedig ismerkedik. Hogyan tudok neki segíteni, hogy elmúljanak irántam az érzései?

Figyelt kérdés

6 Hónapja váltunk el exemmel. Van egy pici fiunk, hetente többször látjuk egymást. Eddig úgy éreztem, hogy nem para, hogy náluk vagyok, amikor játszok a gyerekünkkel illetve, hogy hétvégente családi programokat szervezek, ahova elmegyünk mindannyian.

Most vettem észre, hogy exem ismerkedik és ahogy felhoztam teljesen kiborult. Részemről rendben van, de ez megmagyarázza, hogy az utóbbi időben miért akart veszekedni velem, egyik pillanatban, a másikban meg könnyezett. Nagyon valószínű, hogy még érzéseket táplál irántam, azért viselkedik úgy mint egy hullámvasút.


Szeretnék elébe menni a problémának, hogy mihamarabb tudjon elfeledni. Megpróbálom a lehető legkevesebb kontaktot tartani vele. Nem lenni náluk, nem szervezni közös programokat.


Tudtok esetleg még további ötleteket adni?

Válaszokat előre is köszi.



2022. ápr. 2. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne másszál bele az életébe, ne kérjed rajta számon, hogy mással ismerkedik, stb.

Ha megbízol benne, nem kell felügyelned a gyerekkel töltött idejét sem!

2022. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Csak a gyerek dolgairól beszélj vele.

Kerüld el!

2022. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kis kiegszítés, én válltam el tőle és én költöztem el. Ő neveli a fiunkat.


1.:

>Ne másszál bele az életébe, ne kérjed rajta számon, hogy mással ismerkedik, stb.


Ezt mondtam is neki, hogy teljesen megértem, hogy szeretne még gyereket illetve szeretne párkapcsolatot. Ahhoz semmi közöm, ő próbálta titkolni, tagadni, de nem értettem, hogy miért van erre szükség, mivel én válltam el tőle.


>Ha megbízol benne, nem kell felügyelned a gyerekkel töltött idejét sem!

Mivel ő neveli, így ez tárgytalan


2.:

>Csak a gyerek dolgairól beszélj vele.

>Kerüld el!

Így lesz. Korábban úgy kezeltem mint egy barátot. Azt hittem, hogy ezzel segítek a fiunknak, hogy kettőnket egyszerre lát, meg hogy hülyéskedünk, bolondozunk.

Most ébredek rá, hogy ez nem teljesen jó írány, csak kár hogy minden ilyen netes cikk arról beszél, hogy legyünk jó barátok az exünkkel, ha már született baba a házasság közben.


Nálatok milyen a viszony az exetekkel? Szoktatok vele haverkodni? Egyáltalán segít ez a gyereknek, ha a szétment szülei haverkodnak?

2022. ápr. 2. 12:55
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Ja, egy gyerekét elhagyó anya vagy??? Nincs több kérdés, amit csinálsz, színjáték. Te hagytad ott a gyerekkel együtt. Most meg még neked van problémád.....k...a jó.


Jött a lila köd, mi??? Aztán.megba nagy felismerés. Gyerek nélkül könnyebb pasizni???


A homo sapiens.legalja vagy, ennyi a helyzet.

2022. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Az exférjed érzéseit meg.milyen alapon befolyásolnád? Ki vagy te? Ha a fejed szétverné egy vascsővel, is jogos lenne.
2022. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Most attól függetlenül, hogy egyáltalán nem írta sehol a kérdező, hogy ő lenne az anya, bár nekem is így jött le, de azért a férfiakat valahogy nem szoktátok ennyire lehordani, ha elválnak az asszonytól és a gyerektől.


Kérdező, szerintem a baráti kapcsolattartás jó, de nem akkor, amikor ilyen friss az élmény. Most tartsátok meg a két lépés távolságot, amíg ő is kicsit talpra áll, feldolgozza a válást, túllép rajtad és a családi idillen, és később, amikor már nincsenek feléd érzései, akkor lehet barátilag közeledni egymáshoz. A gyereketek még sokáig kicsi lesz és sokáig igényelni fogja kettőtök figyelmét, szóval később sem lesz baj, ha barátok vagytok.

2022. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

És még van.olyan hülye, aki válaszol is ennek az antinőnek, marha tanácsot adva????



A gyerek a.kérdés, a gyerek nem az ő kis felismerései meg lelki világa.


Ecce homo: antinő az antinőnek


FÉRFI, 39

2022. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

" VAN EGY PICI FIUNK."


Segíts.már ezt többféleképpen értelmezni, kedves hatos. Apa hordta ki? Utcán találták?


Gizus.miután elcseszett két sorsot, feljön a gykra, hogy.megoldja a férje érzéseit. És van hülye, aki beleáll ebbe.


Az előző

2022. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hoppá hoppá, félrecsúszott a folyam. Én vagyok az apa.

Nem akartam gyereket exemtől, de ő félrevezetett mikor mondta, hogy ő védekezik meg amúgy is meddő. Ebből lett a fiunk. Miután megszületett gondoltam megpróbálok mindent megadni a gyerkőcnek azzal hogy megteremtek egy nyugodt közeget. Ennek következménye lett a házasság.


Sajnos kiderult számomra hogy ez nem egy járható út és most itt vagyok.


Akkor meg kell várjam mig exem tultesz rajtam, aztán talán haverkodni?

2022. ápr. 2. 14:38
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Béla, te sem vagy. jobb egy zsák bolhánál.


Gyerekért mit akarsz tenni? Anya simán ellened neveli és megérdemled, de a gyerek felől gondolkodj már, te.marha.

2022. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!