Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg olyan nő kell, aki csak kevés érzelmet táplál felétek?

Figyelt kérdés
Egész életemben ezt tapasztaltam, 40 felé járok. Valamint egyszer egy férfi is leírta nekem itt, hogy mi fogta meg a feleségében. Azt írta, hogy a nő nem volt mindig elérhető, nem mondott egyből igent a talikra, sokszor mondta le stb, tehát egy az egyben azt írta le, mikor egy nőt nem érdekel az adott férfi. És ez a férfi ezek miatt (ezt ő írta le) odáig volt a nőért, sőt azt írta, még most sem érzi úgy, hogy teljesen az övé, és hogy ez neki mennyire jó.. Tehát komolyan, ezt keresitek? Mert én is ezt tapasztaltam, amíg nem voltam szerelmes egy pasiba, én is így viselkedtem, de ha esetleg elkezdtek érzéseim lenni, akkor már én is jobban akartam talizni, engem is érdekelt, hogy mi van vele, hogy mit szeret, mit nem, mi jó neki, mi nem, szóval minden ami vele kapcsolatos, és ekkor kész, sok férfi ilyenkor elveszíti az érdeklődését. Ekkora baj, ha a nő is szerelmes..? Vagy mért van ez? És tényleg így van, rengetegszer tapasztaltam. Mért..?
2021. márc. 6. 17:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
Bemásolom mit írt a fent említett férfi: "A feleségemnél udvaroltam, várnom kellett rá, általában nem ért rá. Sokszor mondott nemet, totál felcsigázott ezzel. Tényleg olyan volt mint egy brutál jó vadászat, ahol össze kellett szednem magam hogy elejtsem a vadat. Aztán megint kicsúszott a kezeim közül...🤪 Mindez még ma is tart, nincs kötelező szex, kötelező rituálé. Ő még mindig nem az enyém, én sem vagyok az övé bizonyos értelemben. Szabadok vagyunk, de elköteleződtünk egymás felé. Mindenben társak vagyunk, de akkor is ott van az, hogy hajtunk egymásé, még ma is játsszuk a játékot. Sosem éreztem hogy behódolna, ő sem rajtam. Sosem éreztettük egymás felé hogy nincs értelme az életnek egymás nélkül."
2021. márc. 6. 17:21
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Amiért nem kell küzdeni az általában nem is értékes. Ez az élet szinte minden területén így van.
2021. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek igen. Ha ez nen tetszik, olyat kell választani, akinek nem.
2021. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Igen, az elején. De én arról beszélek, ha már pár éve együtt van a pár.
2021. márc. 6. 17:23
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, én mindig küzdeni akarok és ezt kvra nem mint valami erény írom hanem mint állapot. Van akinek a 100% harmónia jön be van akinek meg nem.
2021. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Oké, de küzdeni örökre? 20 év után is?
2021. márc. 6. 17:25
 7/60 A kérdező kommentje:
Valamint nem ez a lényeg, nem a küzdés, hanem hogy nem akarjátok, hogy a nőnek legyenek érzései felétek?
2021. márc. 6. 17:26
 8/60 anonim ***** válasza:
100%

"A cél halál, az élet küzdelem,

S az ember célja e küzdés maga."

2021. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%

nálam pont az ellenkezőjét érné el. részemről azt preferálom ha könnyű vele, élvezetes, simán halad a kapcsolat, nyíltan kifejezi az érzelmeit, értékeli ha én is. ez a váratás, zárkózottság, játszmák, hidegség nem az én asztalom.

plusz ha szeret sokat bújni, hozzámérni, közelemben lenni, beszélgetni. éreztesse h csak az enyém, átadja magát, bízik bennem.


eddig minden nehezenkaphatót játszó, várató, hideg, körülményes nő pofára esett nálam, aztán csodálkoztak h kukázva vannak.

2021. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
De ez nem fair, így akkor tud csak viselkedni egy nő, ha nem érdekli a férfi túlságosan. Tehát mi nem lehetünk boldogok? Mert csak olyannal lehetünk, akit igazából nem szeretünk? Nagyszerű....
2021. márc. 6. 17:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!