Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Belemenjek a válásba, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek a válásba, vagy már csak azért se?

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg, hogy a férjem megcsalt a haverja élettársával,akiknek 2 kisgyerekük van.Ők se ,mi se éltünk már valami fényesen,de azért nem ezt vártam...Véletlenül tudtam meg,ahogy szokás...Mondtam neki fel is út le is út mehet ahová akar,nem tartom vissza.Ja hozzáteszem ,a nő 26 éves ,egy jelentéktelen ribi, aki már több idösebb nős férfival kikezdett.A párom 43 éves,én 42.Nagyon padlót fogtam,mert azért ezt nem vártam volna,nem volt egy nőzős tipus, inkább az italozásai miatt éltünk már rosszul.A hab a tortán ,hogy a nő már a tulajdonának tekinti,engem hord el Ő mindenfélének, meg hogy én kergettem a férjem az ő karjaiba. meg azt is írta,hogy már útban is van a közös gyerek!!!/nem olyan rég vannak jóban,a férjem szerintés nem terhes,d e ki tudja,még az lehet,hogy megfogja magának/. Ha nem írna ilyen alpári emaileket a nője,és nem zaklatna,nem lenne ilyen fölényes/még neki áll feljebb/akkor valahogy kifizetném a közös házból,és mehetne. De így nem szerzem meg neki azt az örömet...Ha megkapnák a pénzt lelépnének, elszedné tőle, szerintem csak arra apellál.Mit tegyek? Azt hittem,már nem szeretem a férjem, de most úgy fáj a szívem mégis...Nagyon padlót fogtam....Mit tegyek,jobban járok,ha elválok most, vagy várjam ki mi lesz?Már ép ésszel alig tudok gondolkodni... 23 éves házasok vagyunk amúgy 2 gyerek van,20,és 17 évesek...
2010. szept. 15. 07:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj, hogy a férjem nagy unalmában,vagy mert volt aki meghallgatja,mindent kibeszélt neki, egyfolytában én,és a házasságunk volt a téma közöttük.Azt írta a ribi,hogy sok erényemről nem hallott (a férjemtől).Holott ő volt az első,egyetlen férfi,tisztességesen elláttam a családot,közben dolgozta,nem ittam ,csavarogtam, léptem félre,takarékos voltam.igaz,elég magamnak való vagyok, mert nekem elég a m.helyemen a sok ember között lenni,otthon szeretem a csendességet,nyugalmat,a természetet,állatokat...Ezért a ribi "remetének" nevezett.....A férjem meg ,mivel szinte egyedül tölti az idejét,itthon szeretett csavarogni,haverkodni,ált.-ban ez ivással végződött.Ő egy unalmas sótlan ember,képes napokat ülni a pecabot mellett,közben lecsúszik jópár sör, meg órákat ült a számítógép előtt bambulva,lövöldözve...Fel se foghatom, mit lát benne a nő...szerinte pont az ellenkezője..na majd nevelheti a két kölykét,plusz még amiket még csináltat vele magának.
2010. szept. 15. 13:09
 22/32 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen, a férjed nem kibeszélt, csak egy gyökér és sajnáltatta magát. Képzeld el, ahogy meséli, hogy az én feleségem a legszebb, a legjobb, téged meg úgy megdugnálak. Mondtam már Neked, az ilyen undorítóan manipulál és hazudik. Nyugi!!!!!!!!!!
2010. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha hív a csaj, kérdezd meg, hogy elviszi-e a férjed gyógyszereit, vagy vesz neki újakat. Ha kérdezi milyen gyógyszereket kezdd el sorolni: a lábgombájára valót, a horkolás ellenit, a prosztatagyógyszert, amit szájszag ellen használ stb. Könyörgöm, ne hagyd, hogy észrevegye, mennyire fáj Neked!
2010. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
hát én most iszonyatosan megértelek pont hasonló helyzetben vagyok az egészben a legjobban az fáj h engem is kibeszélt... mert ha jót nem akar ne mondjon semmit én így vagyok vele.
2010. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kedves 14:35-ös ismét egy bizonyítéka annak, hogy ezek egy kaptafára készültek. Megrekedtek a hisztis ötéves ovisok szintjén. Ezt ők is tudják, ezért kell annyira bizonygatniuk, hogy ők FÉRFIAK. Egészséges személyiségű felnőtt férfi előbb vágná le a farkát, mint hogy a párját, gyermekei anyját alázza.
2010. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Húúúúúú.A te sztorid rohadtul hasonlít ahhoz, ami velem is történt, vagy majdnem történt.Az én férjemet is össze ette a fene egy többszörösen elvált (2 férfitól:3 gyerekes anyuka).Mi is jó barátok voltunk, mert a férjemnek haverja volt a szuka élettársa.Én éppen a második pár hónapos gyerekemmel voltam otthon gyeden és furcsa lett, hogy napi szinten oda ette őket a fene hozzánk.Nálunk zabáltak mind az 5-en és furcsálltam, hogy a "barátnőmnek hogy van ideje munkahely 3 gyerek és háztartás mellett beülni a nyakamra beszélgetni minden áldott este??!Hát pont az én születésnapomat segített megszervezni a férjemnek, de azért csupán jóindulatból a buli napjának reggelén még beugrott, hogy felhívja a figyelmem arra, hogy este aztán csinos legyek(pedig tényleg semmit nem sejtettem a buli előkészületeiről)Este aztán úgy felöltözött az én kis"barátnőm, mint egy útszéli, mindenki kiakadt rajta és főleg azon, hogy egész este le sem lehetett vakarni az én férjemről, a saját párját meg elzavarta, ha a közelébe ment.Na még akkor éjjel elővettem a férjem és kiderült, hogy nagyon jó úton haladtak egymás felé, volt kézfogás és szerelmi vallomás, de állítólag nem történt semmi több se egy csók, se több.Én már ezért válni akartam, de a férjem könyörgött, hogy hozzuk rendbe azt amit ő rontott el.Hát megpróbáltuk rendbe hozni, de elérulom neked, hogy ez már sosem lesz olyan mint régen.Bennem hatalmas tüske maradt és ezzel nehéz együtt élni.Az e-mailekről meg annyit, hogy egyáltalán nem értem, hogy miért olvasod el?Nekem egyszer küldött valami levelet ez a liba és én olvasatlanul töröltem ki, mert úgy érzem, ha arra volt bőr a pofáján, hogy napi szinten házhoz jött udvarolni az én férjemnek, akkor bármi mondandója legyen jöjjön el és mondja meg, ne írogasson leveleket.Legyen már tartás benned, légy igazi NŐ és még csak a kíváncsiság se hajtson, hogy miket írhatott.Ha látod, hogy tőle jött, már törlöd is kifele.Én csak azt tudom tanácsolni, hogy minél előbb válj el a férjedtől, mert mint az én példám is mutatja, csak felemészted magad és neked megvan az az előnyöd, hogy a gyerekeid már nagyok. Nekem még nagyon kicsik a skacok-ezért nekem még őrlödnöm kell, muszály, hátha behegednek a sebek.NEHÉZ.És az tuti, hogy ha nem lennének a gyerekek-azonnal elváltam volna tőle, bárhogy könyörög.De a gyerekek vannak és bárhogy is összetört engem lelkileg a férjem, nagyon jó apa.Nem iszik, sokat dolgozik és foglalkozik is a gyerekeivel.Válj el és szabadulj meg tőle, teljesen zárd ki őt az életedből.Megnézném én őt 1-2 év múlva.43 évesen ezt hívják kapuzárási pániknak, és a 26 éves liba, hamar új kat fog keresni.És te akkor se fogadd vissza, hátha addigra neked is lesz valakid, aki nem iszik megbecsül és szeret téged.Kívánom, hogy így legyen!
2010. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hát ez se semmi történet.....Furcsa az emberi természet...Ha nem velem történik el se hiszem,hogy tudom magam emészteni emiatt,miért fáj ha már nem szerettem?Olyan amilyen,de most így,hogy másnak kell,nehéz megemészteni.Mardos a bűntudat,hogy hátha valóban én kergettem őt a karjaiba...(ha berúgott, nem szóltam napokig hozzá ,csak a legszükségesebbeket9Igaz amúgy se voltunk egyiken se túl beszédesek...Ezért is csodálkozom az egészen...És nem tudok nem arra gondolni,hogy hol.és hogyan szeretkeznek...jobb mint én vagyok...Miért zavar ennyire,ha már nem szeretem?
2010. szept. 15. 15:02
 28/32 anonim ***** válasza:
14:35 vagyok tényleg egyforma szinte mind, irigylem a nőket akiknek rendes férjük van. az én sztorimban annyi a különbség h a másik nő is meg lett iszonyúan vezetve eleinte minden ribinek elhordtam és véletlenül derült ki h mi a helyzet.eddig a 3. felet is minden esetben patkánynak tartottam és rá kellett jönnöm h vannak kivételek és ma már barátnők vagyunk.
2010. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
mert akármilyen volt a társad volt nagyon sokáig és ha már lángoló szerelem nem is volt de összetartozás igen és elárulta ezt. és enyém is azért menekült mert nem akartam h mindig igyon de ezt nem lehet szó nélkül hagyni állandóan, és azért ha család vagytok nem az elhagyás a megoldás hanem először vhogy 'nevelni' próbál az ember.
2010. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Igen, de hogyan próbálsz meg nevelni egy olyan embert, aki amint tudott megdöntött egy másik nőt, holott te évek óta kitartasz mellette(bízva abban, hogy megváltozik)és nem feküdtél össze senki más férfival eközben.Tehát te tisztelted őt, annyira, hogy remélted a javulást, de ő nem tisztelt téged és megalázott mindeközben nem is gondolt arra, hogy ez hogy fog neked fájni.
2010. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!