Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Belemenjek a válásba, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek a válásba, vagy már csak azért se?

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg, hogy a férjem megcsalt a haverja élettársával,akiknek 2 kisgyerekük van.Ők se ,mi se éltünk már valami fényesen,de azért nem ezt vártam...Véletlenül tudtam meg,ahogy szokás...Mondtam neki fel is út le is út mehet ahová akar,nem tartom vissza.Ja hozzáteszem ,a nő 26 éves ,egy jelentéktelen ribi, aki már több idösebb nős férfival kikezdett.A párom 43 éves,én 42.Nagyon padlót fogtam,mert azért ezt nem vártam volna,nem volt egy nőzős tipus, inkább az italozásai miatt éltünk már rosszul.A hab a tortán ,hogy a nő már a tulajdonának tekinti,engem hord el Ő mindenfélének, meg hogy én kergettem a férjem az ő karjaiba. meg azt is írta,hogy már útban is van a közös gyerek!!!/nem olyan rég vannak jóban,a férjem szerintés nem terhes,d e ki tudja,még az lehet,hogy megfogja magának/. Ha nem írna ilyen alpári emaileket a nője,és nem zaklatna,nem lenne ilyen fölényes/még neki áll feljebb/akkor valahogy kifizetném a közös házból,és mehetne. De így nem szerzem meg neki azt az örömet...Ha megkapnák a pénzt lelépnének, elszedné tőle, szerintem csak arra apellál.Mit tegyek? Azt hittem,már nem szeretem a férjem, de most úgy fáj a szívem mégis...Nagyon padlót fogtam....Mit tegyek,jobban járok,ha elválok most, vagy várjam ki mi lesz?Már ép ésszel alig tudok gondolkodni... 23 éves házasok vagyunk amúgy 2 gyerek van,20,és 17 évesek...
2010. szept. 15. 07:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
mint mondtam az én volt férjem is ivott de először nevelni akartam nem egyből elhagyni.ez arra vonatkozott h a kedves kérdező mondta, h a pia miatt durcás volt, szerintem mivel család voltak ezért természetes h nem bólintott rá h idd el a májad meg az összes pénzünk...
2010. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
MEGCSALT! mit kell ezen gondolkodni! VÁLJ
2010. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!