Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El lehetne-e azt érni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehetne-e azt érni, hogy a családi törvényeken változtassanak?

Figyelt kérdés
Fogjunk össze!
2008. dec. 18. 09:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Én az apákat kötelezném a látogatásra." kezdetű és az

"Utolsó! Olvasd el még egyszer azt, amire írtál! Nagyon félreértelmezted!" között volt még egy, azaz, az "Utolsó! Olvasd el még egyszer azt, amire írtál! Nagyon félreértelmezted!" nem az "Én az apákat kötelezném a látogatásra." kezdetűre vonatkozott.

Mindkettőt egyébként én írtam. :D

2008. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerintem egyről beszélünk. És igen, az apa csak azért nem mond le a gyerekéről, hogy engem bosszatnson, illetve mert önmagának sem akarja beismerni, hogy megbukott apaságból. Igazából nekem lényegtelen az, hogy most őt ezzel arra köteleznék, hogy lemondjon a gyerekről, vagy csak egyszerűen minden jogát elveszítené, ez már csak formaság. De én is valami ilyenre gondoltam, hogy aki bizonyos időközönként nem látogatja a gyereket és tartásdíjat sem fizet, az kerüljön ki a pixisből, nekem mindegy, hogy milyen módon.
2008. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Majd akkor tudja meg mindenki azt,hogy milyen nehéz ez a helyzet,ha volt már része ilyenben!Addig azok nyugodtan csöndbe maradhatnak!

Hát a nagyszülőket meg hagyjuk,viselkedés kérdése minden!

És mi van akkor,ha most egy gyermek találkozna a nagyszüleivel,és ha megnő meg letojná Őket,mert megtudná mi van/volt a háttérben!Ha volt esetleg valami!És tudjuk azt nagyon jól,hogy egy gyermek legyen az fiú,legyen az lány,mindig az édesanyja mellett tart majd ki,hisz Ő mindig is úgy fogja venni,hogy az édesapa eldobta Őt!Mert az édesanyjának köszönheti azt meg,hogy felnevelte Őt!És ekkor hol voltak az édesapák?Bezzeg pofázni tud mindegyik,de mire?Arra aztán büszkék lehetnek,hogy megcsinálták a gyereket,és utána meg ennyi volt a felelősség!GRATULÁLOK NEKIK!!!!És kivétel mindig van,azoknak minden tiszteletem!

2008. dec. 19. 16:24
 24/25 anonim ***** válasza:
90%

"Majd akkor tudja meg mindenki azt,hogy milyen nehéz ez a helyzet,ha volt már része ilyenben!Addig azok nyugodtan csöndbe maradhatnak! "

Te miről beszélsz???

2008. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy most hogy jött ide képbe egy nagyszülő,nem ez volt a kérdésem!

Sajnálom,ha esetleg az utolsó hozzászóló ilyen helyzetben van,de hála istennek nekem az anyósomékkal nagyon jó a kapcsolatom!

2008. dec. 20. 09:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!