Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki rajtam kívül, akitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki rajtam kívül, akitől most válik el a párja?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szenvedek, csak arra gondolok, hogy megölöm magam.
2022. máj. 12. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű helyzet. Engem és a lányunkat 18 év házasság után hagyott el a férjem. Nehéz volt talpraállni, újrakezdeni mindent, és tudom, sablonszövegnek tűnik, de az idő tényleg segíteni fog. Nekem sokat segített a családom, a barátok, nem hagyták, hogy teljesen lekerüljek a padlóra, de ha mégis, akkor segítettek felállni. Nekem másfél évembe telt, hogy végre azt mondjam, jól vagyok. Kitartás!
2022. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elvileg most fogunk válni. Hát nekem vegyesek az érzéseim. Azért elvileg mert kb.3 éve válunk és 5 éve nincs köztünk semmi, csak az anyagiak és a gyerek miatt nem váltunk eddig.

5 éven át vártam, mikor jön el végre a pillanat. Azt hittem, hogy iszonyatosan boldog leszek, ha egyszer újra szabad leszek.

De ez az időszak elmúlt, főleg mert rájöttem, hogy szerelmes akkor se leszek viszonzottan soha, ha elválok is.

Aztán ahogy telnek az évek, már a rosszat is kezdem megszokni és hiányozna. Pont valamelyik nap jártunk egy helyen, ahol valaha nagyon szerelmesek voltunk és elmeséltem a kislányomnak, mert tudom, hogy boldog az ilyen sztoriktól és olyan szomorú lettem. Sokszor elengedtem már őt, de könnyebb lett volna az elején, amikor még lendületben voltam. Ha most tényleg elválunk, azt fogom érezni, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj. De akárhányszor végiggondolom, mindig arra jutok, hogy ez már nem kapcsolat.

2022. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
13 év után, és csak arra gondolok hogy nem ezt érdemelné a 3 éves gyerek...egyáltalán nem tudom elképzelni az életünket nélküle
2022. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Közölte, hogy nem szeret. Mostanában azt is bevallotta a férjem, hogy megcsalt párszor. Nálunk nem született gyerek, így most elég magányos vagyok de majd lesz valahogy.

Felejtsd el az öngyilkosságot, fel a fejjel, nem olyan rossz ez az élet. Adj inkább magadnak hoszabb időt a sebnyalogatásra, kelleni fog.

2022. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Őszintén remélem, hogy csak egy múló segélykiáltás volt részedről ez a "megölöm magam" szófordulat.


Kicsivel több, mint két héttel a kérdés kiírása óta eltelt időben találtál valamilyen értelmes elfoglaltságot, amellyel ezeket a negatív érzéseket le tudod győzni...


Az anyagi nehézségeid miatt ne aggódj egyáltalán! Ha gondolod, privátban megírhatod, hogy melyik nemhez tartozol, hány éves vagy - és hogy maradt-e kiskorú gyermek a házasságodból.


Szerintem több komoly segítséget is fogsz még kapni az utánam válaszolók közül. Biztosan van remény! Fel a fejjel! Mosolyogj, ne könnyezz szüntelen! Nincs okod az "örökké" tartó gyászmunkára!

2022. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én pedig a #6-nak írnám, nagyon-nagyon bízom benne, hogy megoldódik a helyzeted! 🙏🙏🙏
2022. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!