Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóperben el kell mondanom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóperben el kell mondanom, hogy miért akarok elválni?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy azért ment tönkre a házasság, mert nagy ívben tett a gyerekére, hogy engem csak háztartási alkalmazottnak tekintett, a közös pénzt, mármint amiről tudtam, azt elköltötte úgy, hogy nem beszélte meg, hogy mire költsük. Hogy eltitkolta a fizetését.
2022. máj. 16. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Csak emiatt?
2022. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de nyugodtan megteheted. Ez a férjednek közlendő információ, de gondolom válás előtt milliószor hallotta.
2022. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 nem, volt szeretője is. Hazudott akkor is, mikor kérdezett. Csak bizonyítani nem tudom.
2022. máj. 16. 17:41
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Jólvan. Ha szeretője is volt, akkor okés.
2022. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

#1: szerető nélkül is bőven elég ennyi a váláshoz.

Amúgy nem kell részletes indokolni, ha nem akarod, de ha akarod, akkor elmondhatod. A válást és a vagyonelosztást sem befolyásolja.

2022. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 elgondolkodtam, hogy én látom e furán, hogy ezek nekem nem férnek bele egy kapcsolatba.
2022. máj. 16. 18:06
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak te. Istennek tett esküt csak akkor lehet megszegni, ha félredug a másik fél.
2022. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
6-os Nem látod furán, de a váláshoz az is elég ok, ha hangosan csukja az ajtót.
2022. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen valláskárosultakkal ne foglalkozz. Ha a férjed bőven adott rá (bármi) okot, hogy nem voltál boldog mellette, senkinek nem tartozol magyarázattal. Egy életed van.
2022. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
nem kell mondanod semmit. nem kíváncsiak a részletekre, ha megegyeztek mindenben
2022. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!