Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ideiglenes gyermekelhelyezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideiglenes gyermekelhelyezést megkapom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal elmaradtunk, a gyermek ott maradt, mert nem engedte, hogy elhozzam.

3 hónapos csecsemőről van szó

Volt rendőr, volt gyermek jólétis, gyámügy, semmit nem csináltak, most voltam bíróságon múlt hét szerdán, kértem egy ideiglenes gyermekelhelyezést, megkapom?

Aki volt ilyen esetben, megkapta?

Mivel 3 hónapos..

A gyerekről május 10-e óta nem tudok semmit, az apuka letiltott, telefonon nem tudom keresni..


2022. máj. 22. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezt már sokszor kiírtad. Egynél sem voltam válaszoló, csak láttam. Egyértelműen kamu, olyan a világon nincs hogy 3 hónapost nem adnak vissza az anyának, még a rendőrök se tudják visszaszerezni, mert az apja nem adja oda, ahogy írtad. Csecsemőt az anyjával együtt menekítik védett házba vagy anyaotthonba, vagy elveszik a szülőktől ha alkalmatlanok.
2022. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem kamu, basszus, miért kamuznék ilyenbe?

3 hónapos csecsemő, volt rendőr, bírósági végzést kértek, addig nem tudtak mit tenni, s nem is járőr,kapitány mondta..

50-50%-ra hivatkoztak..

Szerinted itt ülök a telefonom előtt és fogom ilyen baromságokat találok ki?

2022. máj. 22. 19:33
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy nem engedte? Ha kell ejszaka utom le egy samlival de a gyerek az enyem.
2022. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozza habiszti bekulj ki vele aztan par nap/het mulva mondd h elviszed setalni a gyereket es zsatar
2022. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez sajnos igaz..

És nem, nem vittek egyáltalán semmilyen otthonba..

500km-re vagyok a gyerkemről, nem tudok semmit róla, és hiába megyek érte az apuka nem hajlandó ide adni a saját gyermekemet, mert az anyukája azzal fenyegetőzik, hogy ha elhozom a kisfiamat, akkor megöldösi magát

2022. máj. 22. 19:34
 6/16 A kérdező kommentje:

Volt ilyen is, vagyis terveztem a sétát is, haza akartam vele szökni, de basszus nem engedtek sehova a gyerekkel kettesbe, egyáltalán.

Szó szerint fogva voltam tartva

2022. máj. 22. 19:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Most kértem egy ideiglenes intézkedést, 3 hónapos csecsemő, szerintetek megkapom az ideiglenest?
2022. máj. 22. 19:36
 8/16 A kérdező kommentje:
Teljesen kétségbe vagyok esve..
2022. máj. 22. 19:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De varjal teged miert erdekel ha megoli magat? Egy kocsoggel kevesebb 😂 most te kajak azt az embert nezed? Gyereked van, oerte tartozol felelosseggel nem egy masik FELNOTT emberert!! Ha megoli magat az csak es kizarolag az o dontese, te EGYALTALAN nem lennel benne hibas !!! Ne hagyd hogy manipulaljon az a f@aszopo anyosod, aki ilyen selejt gyereket nevelt komolyan annak adnal a velemenyere? Szedd mar ossze magad !! Anya vagy nem engedheted meg magadnak hogy gyenge legyel!
2022. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szuleid nincsenek amugy?

Amikor fogva tartottak telefonod lehetett?

Akkor kellene kihivnod a rendorseget mikor bezarnak, nem engednek ki a hazbol mivel az TORVENYBE UTKOZO

Menj vissza a gyerekedert, ne hagyd hogy ezeknek a szarhaziknak legyen igazuk! (Csak ovatosan, nehogy bantsanak, hazudj nekik barmit ha kell, es inkabb terveld ki a szokest)

2022. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!