Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk a férjemmel. Feltörte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk a férjemmel. Feltörte a Facebook oldalam és mindent lementett róla , üzeneteket meg kitudja még mit. Jelenleg zsarol vele ha kérek a vagyonból beadja a bíróságra. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért, annyira szégyellnivalóak az üzeneteid? Vagy rommá csaltad őt? Mondjuk a bíróságot az sem érdekli, hidd el. Ha csak nem olyan üzenetekről van szó, amiből kiderul hogy gyilkosságot követtél el, vagy kábítószer csempész vagy, stb, nem fogja érdekelni a bíróságot, hogy te kivel szexchateltél a férjed háta mögött Facebookon.
2022. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen dolgokat talált ott, amivel zsarolni tud? Ha nem mondod el nekünk nem tudunk válaszolni sem.
2022. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha bűncselekményt követtél el, és erre bizonyítéka van, állampolgári kötelessége is beadni.


Ha nincs benne ilyesmi, akkor pontosan miért érdekel?

2022. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
11%
Illetve érdekes lehet, h a hàzassàgi szerződésetekben mi àllt.
2022. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják. Ha bűncselekmény van benne, akkor van mitől tartanod. A megcsalás, szexchat nem az. A helyedben ezt elmondanám az ügyvédednek, ő tudni fogja a jogi teendőket a továbbiakban.
2022. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Világosítsd fel, hogy a fb-od feltörni bűncselekmény, tehát saját maga alatt vágja a fát, ha kiderül.
2022. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs benne bűncselekmény pusztán 20 után nem akartam tovább tűrni. Találtam mást igen egyet. Beszélgetésen kívül mást nem tálat benne gondolok itt intim képek. Van egy vállakozás ami az “övé” de az én nevemen van úgy volt abból jár szépen és én így nem kérek semmi más vagyont. Le is mondtam róla. De mint utólag kiderült nagyon kevés az összeg. Kértem hogy beszéljük át a megosztást, de itt jött a lementett dolgokkal. 20 év 3 gyerek 13 millió talán.
2022. máj. 29. 08:42
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Más Facebook feltörése illegális, fel is jelenthetnèd

A bíróság le se szarja a megcsalás tényét - max erkölcsileg tud felèd kerekedni a közös ismeretségi körben

2022. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
A bírót rohadtul nem érdeklik majd a szexképeid. Mondjuk nekem lesülne a képemről a bőr, ha 20 éves házasságban, 3 gyermekes anyaként ilyen képeket küldözgetnék a férjem háta mögött másoknak, na de ez én vagyok.
2022. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Olyan képeket nem küldtem azért annyi eszem van. Mindegyiken felvagyok öltözve.
2022. máj. 29. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!