Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Ti milyen gyakran kaptok ismerkedős üzeneteket Facebookon?

Figyelt kérdés
Én kb heti rendszerességgel. 22L

2019. dec. 25. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Sosem kapok. Erre annyi a magyarázat, hogy nem "kelletem magam" online (sem). Nem töltök fel magamról képeket, nem posztolok, nem kommentelek, nem vagyok benn felesleges csoportokban. Nem jelölgetek ész nélkül ismerősnek senkit, csak olyat, akivel tényleg ismerjük egymást és ő is tisztában van azzal, hogy mi a helyzet köztünk, aki bejelöl, azt visszajelölöm, ha legalább látásból ismerem, de nem írok rá, csak ha valami konkrét dolgom van vele.
2019. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kapni! Egyszer, kétszer fordult ez elő. Nem kelletem magam facebookon. Szerintem neked is ideje visszavenned magad, mert nem normális, ha ennyien írnak rád.
2019. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Facebookon még soha nem kaptam.
2019. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
soha, egy darabot sem kaptam még
2019. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Facebook nem tarskereső, na itt annal inkabb
2019. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon ritkán, valószínűleg azért mert szinte sose rakok ki magamról képet és nem osztok meg semmit, nem vagyok ott aktív

az utóbbi pár évben 1-2 kivétellel csak olyan írt, akit tényleg ismertem és élőben is látott már, csak aztán facebookon írt rám

2019. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente kb... de van hogy ritkán nézem meg akkor az engedélykérésekben vár jópár üzenet 😀
2019. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!