Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tiltotta az üzeneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tiltotta az üzeneteket vagy csak nem nézi meg? Facebookon ez, hogy működik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok paranoiás,de vagy a Facebookkal van baj,vagy a párommal,nem igazán értem.Tegnap délután írtam neki,meg is nézte válaszolt,utána visszaírtam neki színte egyből,de azóta is csak a pipát írja a Messenger, tehát még nem nézte meg.De viszont már többször volt,hogy bevan jelentkezve és elérhetőt ír ki és nem csak pár percre.Most vagy az van,hogy meg se nézte,vagy a Facebookkal van baj,vagy rosszabb esetben ignorálta az üzeneteimet?(Oka nem rá,mivel nem vesztünk össze)Vagy csak egyszerűen nem akar velem most beszélgetni? Érdekes....
2019. okt. 6. 07:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Soha nem csinált még ilyet,főleg ha ráér.De ha nem ért rá,akkor is mindig válaszolt egy két órán belül.
2019. okt. 6. 07:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha letiltja valaki a chatet, akkor írni sem enged.

Nem olvasta el.

2019. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott volna, azt sem látnád, mikor volt elérhető.
2019. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem olvasta el.

Én ha csak a kezembe veszem a telefont a face azt jelzi,hogy be vagyok jelentkezve.

2019. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmen kivül hagyta. Olyankor látod, hogy online van, de nem mutatja, hogy elolvasta. Megy a szűrtek közé. Ott el tudja olvasni úgy, hogy nálad nem mutatja. Csak akkor, ha válaszol majd rá.
2019. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!