Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak akik elvalnak, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik elvalnak, es kesobb ujra osszejonnek?

Figyelt kérdés

Akik ujbol egymasra talalnak, tudnak meg ujbol jol elni?

Meg altalanos iskolas koromban egy osztalytarsam szulei elvaltak, es aztan kesobb ujbol egyutt eltek.


2008. dec. 20. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek kapásból két olyan házaspárt is, akik már másodszorra házasok.
2008. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Masodszorra is osszehazasodtak?
2008. dec. 20. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az én szüleim elváltak, mikor kétéves voltam, aztán tíz év múlva újra összejöttek, akkor már nem házasodtak össze. Apám fűt-fát beígért anyámnak, azt mondta, hogy megváltozott, már nem iszik és van munkája is. Anyám villámgyorsan teherbe esett az öcsémmel, aki így édestestvérem. Kb. egy év alatt azonban kiderült, hogy apám végig hazudott, továbbra is iszik, nem dolgozik, hanem kölcsönökből él. Végül mikor öcsém egyéves lett, hatalmas veszekedések, verekedések (anyám azóta le is van százalékolva az egyik ilyen balhé miatt) árán sikerült kidobni apámat, aki időközben minden vagyonunkból kiforgatott minket. Azóta sok-sok év eltelt, de anyám még mindig azokat az adósságokat nyögi, amit apám hagyott ránk, és rosszabb anyagi helyzetben vannak öcsémmel, mint valaha.

Anyám azóta is azt mondja: felmelegítve csak a káposzta jó, ő ezt egy életre megtanulta. Ami nem működik, az kevés kivétellel (mert azért vannak ilyenek) soha nem fog jól működni.

2008. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: igen, másodszor is összeházasodtak. Már nem olyan csinnadrattával, mint amilyen az első esküvő volt, hanem csak az anyakönyvvezető előtt két tanúval.
2008. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Igen. Mi elváltunk és aztán nem is olyan sokára újra összejöttünk. Most babát várunk.
2008. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolso, remelem minden jol alakul most!

Masodik valaszolo nagyon sajnalom, hogy igy alakult, tenyleg. Szegeny anyukad.

2008. dec. 20. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyant ismerek így, akik nem voltak és most se házasok, nekik működik a felmelegített kapcsolat, sok éve, és elég jól. Mindketten elváltak egyébként mert házasságban voltak, de nem egymással, most sok éve együtt élnek, működik.
2008. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Az egyik barátnőm ugyan nem volt férjnél,de élettársi viszonyban együtt élt egy sráccal,közös kassza,közös lakás stb..3 évig,aztán szét mentek,ez volt 2 éve,és azóta is heti 2-3 alkalommal összejönnek szeretkezni,sőt Karácsonyozni is együtt karácsonyoznak,de nincs együtt élés,nincs közös kassza,a barátnőmnek is van néha mellette másik pasi,a srácnak is van mellette néha másik csaj.Nekik így jó.

A másik példa:Az én párom is elvált(8 éve vagyunk együtt),a volt nejével közösen adták be a válókeresetet,de a gyerekeiket közösen elvitték nyaralni utána,ahol ismét egy éjszakára összemelegedtek,és megfogant a 3.ik gyerekük.A gyerekek érdekében megpróbálták újrakezdeni,de 1 hónap után úgy döntöttek,hogy inkább ne,és mi utána találkoztunk,a 3.ik baba pedig megszületett.

Én úgy gondolom,hogy az emberek ideig-óráig képesek arra,hogy olyanok legyenek a párjuk kedvéért,amilyet a párjuk elvár tőlük(nőknél szexmaschine,ha eddig nem volt,a férfiaknál pedig konyhatündér,és figyelmes drága,ha eddig nem így lett volna),de ez csak ideig-óráig működik,mert az ember igazán nem képes önmagát,a természetét feladni.Sztem ha eddig nem fogadták el egymást,és elváltak emiatt,az egymásban tisztelt és SZERETETT dolgokért képesek még egyszer összejönni,de sztem NAGYON ritka a tartósan boldog,és kiegyensúlyozott házasság régi partnerrel másodjára,ha elsőre nem sikerült,mert előbb-utóbb a régi sérelmek,rossz tulajdonságok,az ebből született viták kifognak ismét buggyanni,ha az ilyenkor szokásos "álarc",amit a jobb kapcsolat reményében felvesznek,lehull,márpedig az gyorsan és könnyen lehull,ha már biztosnak érzik a partnerek a másikat.

2008. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az én szüleim elváltak, de gyakorlatilag pár hónap múlva újra összeköltöztek és azóta is együtt vannak

nem tökéletes a kapcsolat, amolyan kutya-macska szeretlek-utállak dolog, de egyszerűen nem tudnak egymás nélkül meglenni

2008. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, erdekes olvasni oket. Irjatok meg!
2008. dec. 21. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!