Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig tartott a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a házasságotok? Miért lett vége?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Olyanrol tudok ahol a nő és férfi is vezető beosztásu karrierista volt. A nő karakteresebb erősebb jelleme miatt nem egyeztek. Állandoan el akarta nyomni a párját, csak a férje épp nem papucs. Hatalmi harcok mentek. Közben 2 gyerek hatalmas házépítés a háttérben vezetői pozícióban mindkettő.

A férj arrogáns lett a gyerekekkel is, ahogy telt az idő. Ami tarthatatlan lett. Válás.


Másik helyen az apuka betegesen féltékeny. Eleve ő akart házasságot gyereket is birtoklásvágyból. Aztán uralta, terrorizálta mindig az egész családot. De még az esküvőn is veszekedett. Ott is válás lett.


Harmadik az exem. Fizikai bántalmazó, és biszex. Valahogy a az exfelesége mai napig nincs róla képben. Arrogancia miatt váltak el de gyerek is van. A gyereket láthatásokon próbálja nem bántalmazni, de nem alig birja magát visszafogni(iszik is)es molesztálja. Anyuka nem hisz nekem.


Másik exem betegesen féltékeny. Súlyosan sérult. De azért neki is szült egy nő. Válás. A facen mai napig szidja az exfeleségét hogy a nők mekkora r.bancok. szóval a beteges féltékenysége mai nap is megvan. Gondolom erre mentek rá.


Nekem pár hónap, max félév alatt lejön valakiről az hogy biszex, fizikai bántalmazo vagy betegesen féltékeny, más nők meg hozzájuk mennek gyereket szulnek nekik aztán válnak. No komment

2022. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
*mindegyik házasság a gyerekek kisgyerekkirában ért véget. Kb oviskorúak a válás alatt.
2022. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Melyik házasságommal mi történt?
2022. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk 2,5 évig tartott a házasságunk. Asszonypajti rájött, hogy inkább az anyukájával szeretne együttélni :o
2022. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Senior Séf ***** válasza:
56%
18 évig tartott. Azért lett vége, mert megismertem az igazi szerelmet, és onnét kezdve nem értettem, mi a ménkűt keresek én itt? A második házasságom 23 éve tart, és úgy néz ki, ez tényleges életfogytiglan lesz. Itt nincs harmadolás, meg jó magaviselet, meg hasonló engedmények.
2022. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 brezko ***** válasza:
100%

Nekem gyakorlatilag 84 napig.

Viszonylag gyorsan dobtam fel a kérdést az exemnek.

Félév barátnő viszony utány (ez idő alatt is már együtt laktunk náluk), eljegyeztem.

1 évre rá esküvő.

Majd az említett 84 nap után azt találta mondani, hogy régóta gondolkodik a váláson.

???

Végül kiderült, hogy összejött a tanúmmal...

2022. aug. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 geza tozser ***** válasza:
71%

1/6

Érdekes hogy az esetek TŐBBSÉGÉBEN minden nő/asszony hibátlan.


Hogyan lehetséges az?

2022. aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

5 évig.

Aztán egyszer az esőben sétáltam két órát az akkor 2,5 évessel az utcán, mert ő bent dugta a szeretőjét (akkoriban még nem volt mobil, és vezetékes is csak a kiváltságoséknak). Nem volt második esélye.

2022. aug. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5-ös: hány évesen váltál a 18 évi házasság után? férfi vagy vagy nő?
2022. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleegem 15 èv utàn vàlik de olyan jò ügyvèdem van hogy lehet h mèg ő is nàlam marad.
2022. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!