Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont mikor tudtad, hogy vége a házasságodnak? Volt ilyen vagy csak egy folyamat volt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Folyamat volt. Mindig egy csepp a pohárban, amíg be nem telt. Ezért is nem vettük időben észre.
2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megjelent egy nő azzal, hogy a férjemtől vár gyereket, akkor már gyanakodtam. És amikor a szembesítésnél a férjem úgy viselkedett ahogy még soha, akkor már biztos volt.
2013. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megütötte a gyereket!
2013. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazán egy folyamat volt. De az emlékezetes pont az volt, amikor (és ennek már vagy 30 éve), amikor jött egy díjbeszedő, nekem előző nap volt fizetésem és ott álltam a lakásban, fogalmam sem volt, hogy hol a pénz. Valami törölközők vagy lepedők között, nyomorultul túrkáltam, és makogtam, hogy bocsánat, nem tudom... rájöttem, hogy pénzkereső felnőtt ember vagyok és ezt a megláztatást egy napig sem tűröm tovább. Ez egy emlékezetes pont volt.
2013. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
"Te vagy a boldogságom gátja". Mondta ezt úgy hogy minden napom arról szólt hogy neki és a gyerekünknek a legjobb legyen, hogy szép családi életünk legyen, az ő válláról a legtöbbet levegyem. Titokban félrekefélt, más elképzeléseink voltak a boldogságról.
2013. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindig egy folyamat Hacsak nem megcsalásról van szó, bár valamikor ez is csak egy következmény, máskor meg nem, csak rossz embert fogtál ki. Nálunk ott kezdődött, hogy összejöttünk:) Fiatalok voltunk, közös baráti társasággal, kedves, helyes volt, azonos érdeklődési kör, egyikünknek sem volt senkije hát összejöttünk, ahelyett, hogy csak barátok maradtunk volna. Becsúszott a gyerek, úgy döntöttünk megtartjuk, és ha már egy család leszünk akkor logikus lépés volt, hogy összeházasodunk.

Addig nem vettük észre, hogy mennyire nem szerelem, kapcsolat az ami közöttünk van, de a terhesség alatt megvilágosodtunk mindketten. Külön-külön, de mivel ott volt a gyerek, lakás, rendes volt (szerintem én is az vagyok:)) nem mertünk váltani. Még egy ideig szenvedtünk egymás mellett, úgy feküdtünk le egymással - mivel azért az kell- mintha háborúba indulnánk, később hozzámvágta, hogy olyan fejjel fogadtam a közeledését, mintha fogorvos lett volna. Egyszer akció elején "lemászott" rólam és pufogott, hogy ő ezt nem csinálja tovább, majd ott hagyott. Mikor hazajött megbeszéltük hogy elválunk :)

2013. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Snapette ***** válasza:
Ha úgy érted a kérdést, hogy mi volt az utolsó csepp a pohárba, akkor az egyszerű: mikor kiderült, hogy zaciba tette a jeggyűrűjét. De természetesen nem egyik pillanatról a másikra történtek a dolgok...
2013. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is zaciba tettem a jegygyűrűmet és nem csak az enyémet, de a volt férjemét is, mert különben nem lett volna mit enni. Ez nálunk egyáltalán nem volt válóok, azért már inkább morogtam, hogy ő nem volt hajlandó bemenni a zaciba, nekem kellett égnem.
2013. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyik alkalommal belépett a szobába, és rádöbbentem, hogy a puszta jelenlététől görcsbe rándul a gyomrom, annyira idegesít. De persze ez egy hosszú folyamat része volt. Nem is a vége, mert innentől még fél év kellett, hogy kimondjam, ennyi.
2013. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem a házasságom, "csak" a jegyességem ment tönkre...

Folyamat volt, régóta éreztem, hogy ez így nem mehet tovább, és előbb-utóbb vége lesz, de az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor úgy megütött, hogy nekiestem a falnak.


Akkor vagy egy hétig nem beszéltem vele egyáltalán. Aztán megkértem, hogy legyen kedves szedje a cókmókját és tűnjön el.


Két nap múlva összepakoltunk együtt, kisétált az ajtón, és az életemből is.

2013. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!