Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Maradjak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Maradjak vele?

Figyelt kérdés
A párom mindig belekeveredik valamibe.Amugy szeretem.De elég sok ez nekem igy.Vannak közös gyerekeik is.Több rendőrségi űgyei is volt(Ittas vezetés,lopás,elmaradt gyerektartás,ami miatt majnem a lakásunkat is elárverezték stb).Most ugy érzem megváltozott.Bár lehet azért ,mert biróságon pere lesz.Nagyon ugy érzem sokszor elég.Mit tegyek?
2010. szept. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Soha senki nem változik meg. Főleg - ne haragudj - az ilyen természetű emberek. A párod balhés, és abból nem lehet kikerülni. Lehet, hogy most megszeppent, mert tárgyalás lesz, meg leígéri a csillagokat. De a vér nem válik vízzé, a kutyából nem lesz szalonna, stb. Sajnos ez az igazság, szomorú, de ez van.


Hogy vele maradj-e, azt én nem döntöm el, neked kell mérlegelned a saját és a gyerekeid jövője szempontjából egy ilyen "családfenntartó" jelenlétét. Jót vagy rosszat tesz többet a családnak, a gyerekeknek.

2010. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatjuk meg, mit tegyél, azt neked kell eldöntened. Az én páromnak is volt gondja a rendőrséggel, de az egy alkalom volt és semmi komoly, és tanult is belőle. Ha viszont valaki sorozatosan nem képes uralkodni magán, az(mint nálatok) a családja életét is veszélybe sodorja előbb-utóbb. Innentől mehet az ultimátum: legyen jófiú, mert nem olyan nehéz a szabályokat betartva élni.
2010. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem bárki megváltozhat, és jó útra térhet. Ostoba sztereotípia az, hogy valaki egyszer rossz útra keveredett már akkor ő olyan ember és kész vége, lehúzhatja a rolót. Nem, egyáltalán nem. Mindenki hibázik, ki kisebbet ki nagyobbat, de ha saját magunkat se írjuk le, akkor a másik embert miért?


Persze az, hogy megváltozhat - ha akar - az nem azt jelenti, hogy meg is fog. Ezt valószínű nem te fogod eldönteni számára. De segíthetsz neki, azzal hogy támogatod és elismered minden apró kis változást, ami a jó irányba tett. Dicsérettel és nem szidással, előrébb lehet mozdítani a dolgot.

2010. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én véleményem az,hogy mondd meg neki(ha szereted)kap egy utolsó lehetőséget.Ha elpuskázza,akkor könnyebb a döntés,ha viszont nem ,akkor tényleg megváltozott.
2010. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2010. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki megérdemel egy utolsó esélyt. De adj ultimátumot: ha még egy ilyen eset lesz, haza se jöjjön.

Én ezt tenném, nem tudom segítettem-e vele...

2010. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!