Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van jogom a saját vágyaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom a saját vágyaim miatt felborítani a boldog, elégedett férjem életét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanácsokat várok! 20 éve vagyok férjnél, jól éltünk nagyon sokáig minden értelemben. Kb 3 éve viszont megszűnt a szex, mert a férjem nagyon idős és már nem volt potens. Viszont a szextől( ill. a hiányától) eltekintve rendben van a kapcsolatunk. Szeretőt kerestem, de becsapott a ménkű: egymásba szerettünk. Egyikünk se bukott le, mindketten anyagilag függetlenek vagyunk, tehát ez a titkos viszony folytatódhatna tovább, pont úgy, ahogyan eddig is. De egyre jobban vágyunk arra, hogy együtt legyünk. Ő azonnal válna miattam, de én nagyon vacillálok, kizárólag a férjem miatt. Elmúlt 80, anyagilag nem lenne gondja, de az életstílusa radikálisan megváltozna, ha én megpattannék. Van jogom a saját és a szerelmem vágyai miatt (és a várhatóan közös, boldog 20-30 évünk miatt) felborítani a jelenleg boldog, elégedett 80 éves férjem életét? Ti hogy látjátok ezt?

#válás #megcsalás #egymásba szerettünk a szeretőmmel
2022. aug. 11. 18:24
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/254 anonim ***** válasza:
100%

"Bármikor megjelenhetek a munkahelyén, ha meg nem ott van, akkor szigorúan 'felügyeli' a feleség,"

Szerinted miért felügyeli a feleség?

2022. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/254 anonim ***** válasza:
74%

A mostani férjedbe is szerelmes voltál. Volt vele tökéletes 17 év (ha jól értelmeztem). Kitart ez a mostani szerelem is 17 évig? Ezt természetesen senki se tudja. Ha ez akkora szerelem, akkor kivárja míg özvegy leszel. Lásd Széchenyi István és Crescence Seilern szerelmét.

Én úgy gondolom, hogy senki nem lehet boldog mások boldogtalansága árán.

2022. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/254 A kérdező kommentje:
#90: Igen, pontosan ez a kérdés! Erről kértem a véleményeteket 90 hozzászólással ezelőtt:) Az ő felesége az egyszerűbb, semmi extra, nem ő az első és nem is az utolsó, akitől válik a férje. Nyilván megvan ennek az előzménye, nem véletlenül kerültem én a képbe. Az én férjem már más kérdés, éppen a kora miatt. És akkor visszaértünk pont oda, ahonnan indultam: Van jogom a saját és a szerelmem vágyai miatt (és a várhatóan közös, boldog 20-30 évünk miatt) felborítani a jelenleg boldog, elégedett 80 éves férjem életét? Ti hogy látjátok ezt?
2022. aug. 15. 21:41
 94/254 A kérdező kommentje:
#91:Azért, mert a feleség ilyen alkat és erősen önbizalom hiányos. Sok-sok éve felügyeli, pedig pár hónappal ezelőttig nem volt oka rá:)
2022. aug. 15. 21:43
 95/254 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztességes ezt tenni a férjeddel. De jog szerint megteheted, már holnap elválhatsz.
2022. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/254 A kérdező kommentje:
#92: Igen, jól értelmezed:) 'Én úgy gondolom, hogy senki nem lehet boldog mások boldogtalansága árán.' versus 'egy életem van, azt szeretném boldogan élni.' Errúl szól a kérdés lényegében- hogy hol a határ, melyik érv az erősebb.
2022. aug. 15. 21:46
 97/254 A kérdező kommentje:
#95: A jogi részével maximálisan tisztában vagyok, az erkölcsi része a kérdéses. Mondjuk, a96-os hozzászólás.
2022. aug. 15. 21:47
 98/254 anonim ***** válasza:
100%

#93-ra

Jogilag van jogod.

De erkölcsileg, érzelmileg, lelkileg, nincs!

2022. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/254 anonim ***** válasza:
100%

"Azért, mert a feleség ilyen alkat és erősen önbizalom hiányos. Sok-sok éve felügyeli, pedig pár hónappal ezelőttig nem volt oka rá:)"



Aha... persze ! Csúnya buta feleség !

2022. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/254 anonim ***** válasza:
Bennem felmerül, hogy ez a férfi mennyire manipulal téged érzelmileg? Mi haszna lenne abból, ha te elválsz? Ezt azért pörgesd át fikcióként.
2022. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!