Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A saját gyerekeivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját gyerekeivel nem törődik, a máséval igen?

Figyelt kérdés

4 hónapja váltunk el. Van két közös gyerek, egy fiú és egy lány. Az apjuk nem látogatja őket, mondjuk mikor együtt voltunk akkor sem mentünk sehova együtt, ő nem akart velünk jönni soha.

Most össze jött a kolléganőjevel, neki ugyanannyi idős a fia, mint a miénk 4 éves. Minden hétvégén viszi őket kirándulni, vásárolni, mindenhova. Nem értem ezt, a saját gyerekei nem kellene, a másé meg igen.

A fiának most volt a névnapja, elfelejtette, a nő fiának pár napja volt, neki ajándékot is vett.

Én azt hittem, hogy csak engem gyűlöl, de ezek szerint a gyerekeket is.


2021. máj. 19. 18:02
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Mellesleg mindenkinek azt mondta, hogy nem megyünk soha sehova csak anyámhoz meg vásárolni. De ő nem akart soha jönni velünk, azt mondta, hogy ő csak otthon szeret lenni.

Most meg, mintha egy teljesen más ember lenne.

2021. máj. 19. 18:05
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most be akarja nyalni magát az újak felé, meg az új csajnak is mutatni akarja, hogy ők mennyivel fontosabbak neki.
2021. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Mi a kérdés? Igen, ahol a punci, ott van apa is. Pont.


NEM gyűlöli a gyereket, csak a puncus megtartása sokkal fontosabb.


Miután összejött mostohaapámmal, apa eléggé lesz... Nem utált ő, dehogyis, csak "szerelmes" volt, újdonság a nővel, stb. Elég sok idő eltelt, mire ismét beszéltünk, akkor bocsánatot kért a genya viselkedéséért, és most már olyan a kapcsolatunk, mint régen.

2021. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
*mostohaanyámmal :D
2021. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A nő gyereke sem érdekli valójában, csak valahogyan be kell vágódnia az új puncinál. Ez az ún. beetetési idő. Ha már nyeregben érzi majd magát nála, na akkor lesznek problémák.
2021. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolni sajnos nem tudok a kérdésedre, de megértem a helyzeted. Nálunk szerintem csak azért nincs így, mert az exférjem barátnőjének nincs gyereke. De apuka enélkül is tud tojni a gyerekei fejére...
2021. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, hogy most csak beetetés van.
2021. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Orulj neki! Hatalmas munkától kímélt volna meg az első férjem, (megcsalt) ha eleve igy viselkedik....nem volt konnyu eltiltani a gyerektől. Ilyen apára nincs szükség!
2021. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A múltkor félre nyomta a messengeren, és nekem küldte el, hogy Boti a mindene. Botinak hívják a nő fiát. Utána vissza vonta az üzenetet, de akkor már láttam. Csak az a vicc, hogy ők már régóta egy helyen dolgoznak, és mikor még együtt voltunk, nekem szidta a nőt meg a gyerekét. Most meg ők a családja ezt is hozzám vágta..
2021. máj. 19. 18:52
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Sok férfi ilyen. Az én apám is. Hogy miért, azt nem tudom. Mintha mindig új családra vágynának. A karma úgyis mindig utoléri az ilyeneket, ne aggódj. Majd visszakapja az élettől, hogy szarik a saját gyerekeire.
2021. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!