Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van jogom a saját vágyaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom a saját vágyaim miatt felborítani a boldog, elégedett férjem életét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanácsokat várok! 20 éve vagyok férjnél, jól éltünk nagyon sokáig minden értelemben. Kb 3 éve viszont megszűnt a szex, mert a férjem nagyon idős és már nem volt potens. Viszont a szextől( ill. a hiányától) eltekintve rendben van a kapcsolatunk. Szeretőt kerestem, de becsapott a ménkű: egymásba szerettünk. Egyikünk se bukott le, mindketten anyagilag függetlenek vagyunk, tehát ez a titkos viszony folytatódhatna tovább, pont úgy, ahogyan eddig is. De egyre jobban vágyunk arra, hogy együtt legyünk. Ő azonnal válna miattam, de én nagyon vacillálok, kizárólag a férjem miatt. Elmúlt 80, anyagilag nem lenne gondja, de az életstílusa radikálisan megváltozna, ha én megpattannék. Van jogom a saját és a szerelmem vágyai miatt (és a várhatóan közös, boldog 20-30 évünk miatt) felborítani a jelenleg boldog, elégedett 80 éves férjem életét? Ti hogy látjátok ezt?

#válás #megcsalás #egymásba szerettünk a szeretőmmel
2022. aug. 11. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Ne foglalkozz a férjeddel, válj el!
Szégyelld magad, lenne szíved elhagyni egy 80 éves embert?
Eddig megcsaltad, végre legyen gerinced! Válj el!
Ne válj, de szakíts, viselkedj végre tisztességesen!
Ne válj, tartsd titokban a viszonyt továbbra is!
egyéb....
57 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/254 anonim ***** válasza:
33%
Nincs jogod.
2022. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/254 anonim ***** válasza:
100%

Szóval férjhez mentél egy 60+os öregemberhez. 17 évig, 77-78 éves koráig volt szex is, megszűnt, de te most is vágysz rá.

Ebben a történetben hány éves a 80+os bácsi felesége?

2022. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/254 anonim ***** válasza:
79%
Nincs
2022. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/254 anonim ***** válasza:
81%

Pár hónapja Te írtál, ugye? Akkor még csak vacilláltál, hogy morálisan mi lenne a helyes döntés.


Szerintem erre ne itt keresd a választ.


Én biztos nem borítanám fel egy 80+-os ember életét, lehet, hogy pár hónappal később ebbe bele is halna és örök életre lelkiismeret-furdalásom lenne. Valószínűleg van még pár szép éve. Én megtartanám titokban ezt a kapcsolatot, lehet, hogy időközben rájössz bizonyos dolgokra a szeretődet illetően, amit most a rózsaszín köd miatt nem látsz.

Na meg több évtizedet biztos nem dobnék sutba pár hónapos szeretői kapcsolat miatt...főleg úgy, hogy a férjeddel ezt leszámítva jó a kapcsolatotok.


Én megvárnám, míg elhuny a férj és ha még utána is mindig tartana a szeretői kapcsolat, x idővel a halála után felvállalnám.


De így dobbantani...tudom, nem mások véleménye számít, de emberileg eléggé megkérdőjelezhető lenne külső szemlélőként számomra.

2022. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/254 anonim ***** válasza:
34%
Ha úgy látod, hogy a férjed még sokáig él, akkor válj el. Már a csalás is végtelenül önző dolog, innen az, hogy ki is lépsz a kapcsolatból már nem nagy ugrás. Ugyanakkor, megvárnám amíg a szerető válási procedúrája elkezdődik. Nehogy két szék között a földre ülj.
2022. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/254 anonim ***** válasza:
89%

Más esetben azt mondanám, miért ne...

De így ebben a formában ez nagyon-nagyon szemétség.. ott hagyni valakit, mert már megöregedett... Ugyanolyan jó ember most, mint előtte, nem?

Férfiaknak szokták itt mondani, hogy ne legyen egy ösztön állat. Neked is ezt tanácsolom. Annyi, hogy nincs szex és te dobbantasz? Ennél azért csak több szorult az emberekbe.

2022. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/254 anonim ***** válasza:
89%
Lehet éltetni a vén ember+jóval fiatalabb nő kombót. Általában ez a vége.
2022. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/254 A kérdező kommentje:
#2:Ezek a számok:35 voltam, 60 éves férfihez mentem hozzá, eltelt 20 év.
2022. aug. 11. 18:41
 9/254 A kérdező kommentje:
#4: igen, én voltam, jól emlékszel. Biztos vagyok a szerelmemben, de ha dobbantanék és nem jönne össze az új kapcsolat, akkor sem az új miatt bánkódnék, hanem amiatt, hogy feleslegesen tettem ki ennek a tortúrának a férjemet. De lényegében minden kijelentéseddel egyetértek, egyformán látjuk. Köszi a választ!
2022. aug. 11. 18:44
 10/254 anonim ***** válasza:
20%

Nyilván fikció!

80 éves férj mellett 20 év együttéléssel az asszony is megette a kenyere javát, eszében nem lenne "megpattanni", de szeretőt keresni sem.

Amúgy meg nyilván mindenkinek joga van a saját boldogságához.

2022. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!